fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Автомагістраль-Південь: лідер автодорожньої галузі!
27.03.2019

Надзвичайно цікавим видався для студентів старших курсів БКТБ НТУ день 27 березня 2019 року. Незвичайні гості завітали до навчального закладу: Юрій Бойко – співвласник компанії «Автомагістраль-Південь» та головний механік Іван Ковалів.

.

Із захопленням молодь сприймала виступ Юрія Леонідовича. А розповідати йому є про що, адже компанія сьогодні посідає перше місце у рейтингу ТОП-5 провідних компаній галузі, працює у більшості регіонів України, реалізує найбільш масштабні та важливі інфраструктурні проекти: будівництво злітно-посадкової смуги аеропорту м.Одеси, підготовка до реалізації такого ж проекту за кордоном – у Молдові…

Надзвичайно багато гарних слів було сказано керівником про роботу наших випускників: братів Вергелесів, Марії Шилик, Тетяни Трохимчук, Тараса Урбанського, Василя Казьміра …

Висока оцінка звучала на адресу минулорічних студентів-практикантів спеціальності «Будівництво, експлуатація та ремонт автомобільних доріг і аеродромів», «Експлуатація і ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання». Вже сьогодні їх чекають із нетерпінням на будівельних майданчиках.

Приємною несподіванкою прозвучало запрошення на практику і студентів спеціальності «Організація та регулювання дорожнього руху».


Приперчений гумором, надзвичайно цікавим був виступ головного механіка компанії Коваліва Івана Миколайовича, який бачив наших хлопців-практикантів у ділі. Наставляв, підказував, підтримував і всяко сприяв їхньому становленню та професійному зростанню.

Не дивно, що й запитань із зали і до Юрія Леонідовича, і до Івана Миколайовича було чимало.

Гостей радо вітав директор Кібітлевський Йосип Едуардович. Адже «Автомагістраль-Південь» нещодавно відсвяткувала своє 15-річчя.

Знаємо, що одним із пріоритетів компанії є будівництво доріг та аеродромів на основі новітніх технологій.

Тож – спробуємо їх не підвести!