fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Всеукраїнський фінал конкурсу Young Car Mechanic
19.04.2019

Нарешті завершилися фінальні змагання національного конкурсу "Young Car Mechanic ", які відбулися 11 квітня в Київській області (с. Горенка) на території навчального центру ТОВ «Inter Cars Ukrain», вони полягали у виконанні практичних завдань від партнерів компанії.

.

Так, компанія Robert Bosch запропонувала конкурсантам провести діагностування технічного стану автомобіля, AB SKF - шведська інтернаціональна машинобудівна компанія, найбільший в світі виробник підшипників, систем змащення і мехатроніки - замінити підшипник маточини коліс.

Наступне завдання - визначення товщини прокладки головки блока циліндрів дизельного двигуна - проводилося під наглядом Mario Rauch, представника компанії Elring.

Schaeffler (Німеччина) пропонувала учасникам проведення робіт з саморегулюючим зчепленням.

Magneti Marelli S.p.A. — італійське підприємство, що займається виробництвом електроніки для автомобільної промисловості. Завдання даної компанії полягало у перевірці роботи системи кондиціонування автомобіля.

Студент Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ Ростислав Андрущенко був беззаперечним лідером у виконанні фінальних практичних завдань, тож цілком заслужено виборов І місце. ІІ місце посів Віктор М'ялук (Житомирський автомобільно-дорожній технікум НТУ), ІІІ місце - Назарій Куцик (Київський транспортно-економічний коледж НТУ).

Переможцям були вручені нагороди:

I місце — сертифікат на 17 000 грн.;

II місце — сертифікат на 12 000 грн.;

III місце — сертифікат на 7 000 грн.

Крім того, Барський коледж транспорту та будівництва НТУ отримав сертифікат на 35 000 грн. на купівлю будь-якого інструменту чи обладнання з асортименту організатора конкурсу для використання в навчальному процесі.

Троє переможців національного відбору візьмуть участь у міжнародному фіналі конкурсу Young Car Mechanic, де позмагаються за перемогу з учасниками з інших країн. Міжнародний фінал також полягатиме у вирішенні практичних завдань на автомобілях чи навчальних моделях. Відбудеться він у місті Варшава (Польща) у травні 2019 року.

Учасникам доведеться зіткнутися зі складними технічними завданнями, під час яких їхні практичні знання та навички діагностики й ремонту автомобілів будуть оцінюватися в умовах, що повністю відображають реалії роботи автомеханіка.

Конкурс обіцяє бути захоплюючим – загальний призовий фонд для перших трьох місць у міжнародному фіналі – 100 000 злотих. Крім того, всі учасники міжнародного фіналу отримають запрошення поїхати на фабрику Elring у Штутгарті та в музеї, присвячені автотранспорту.