fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Впевненість зростає! Стаємо сучасними!
20.05.2019

Ще не встигла вщухнути радість від перемоги Руслана Андрущенка у фінальних змаганнях національного конкурсу ««Young Car Mechanic», а в коледжі знову приємна новина: на призові 35 тисяч гривень отримали суперприлади та інструменти, якими торгує фірма «Inter Cars Ukraine».

Завдяки новинкам від виробників АВ SKF (Швеція), Elring, Schaefftler (Німеччина), Magneti Marelli S.p.A (Італія), ми тепер маємо змогу вдосконалюватись, особливо під час проведення лабораторно-практичних робіт та навчальної практики.

В лабораторії технічної експлуатації автомобілів з’явилися нові сучасні прилади для перевірки геометричності системи сходження, визначення тиску в системі мащення двигуна, перевірки компресії у дизелях, визначення товщини шару фарби на кузові автомобіля.

А ще - стетоскоп, пневматичний тестер, набір плоских щупів, індикаторний нутромір…

Для демонтажно-монтажної практики та майстерні технічної творчості – набір інструменту для нарізання різьб, універсальний знімач, динамометричний ключ.

Студентська станція технічного обслуговування автомобілів матиме відтепер вакуумну установку для відкачування олив з агрегатів, мультипідставки, лежак для ТО і ремонту автомобіля.

В лабораторії ТЕА виблискує свіжою фарбою зарядний пристрій акумуляторних батарей….

Радіємо від такої плідної співпраці.

Креативність фірми «Inter Cars Ukraine» дарує нам віру у завтрашній день та змогу впевнено крокувати у сучасний світ автомобілебудування.