fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Йдемо в ногу з часом
3.06.2019

Наш коледж відомий тим, що постійно бере участь у різноманітних виставках, експозиціях, презентаціях і демонстраціях досягнень та винаходів у галузях автомобілебудування, передових розробок науки та техніки.

Цьогоріч бути учасниками чергової виставки «AD OPEN FEST - 2019», яка відбувалася в перший день літа у виставковому центрі «КВЦ «Парковий» (м. Київ), випала щаслива нагода делегації викладачів БКТБ НТУ. Це стало можливим завдяки тісній співпраці навчального закладу з компанією «КАРГО ПАРТС» за сприяння її регіонального представника Цимбалюка Сергія Миколайовича.

«AD OPEN FEST» - інтерактивний формат професійного спілкування фахівців і топ-менеджерів усіх галузей Automotive Aftermarket України зі світовими виробниками автозапчастин та аксесуарів.

Усіх зацікавлених чекали:

- новітні розробки;

- демонстраційні стенди;

- сучасні рішення для автосервісів;

- тематичні презентації;

- майданчики для прямих перемовин;

- дружнє спілкування у колі професіоналів...

Адміністрація коледжу розуміє, що в сучасних умовах життя студентам вже недостатньо просто засвоювати матеріал навчальної програми. То ж, аби наші вихованці могли не лише на належному рівні отримувати сучасні знання, а й постійно поповнювати їх, потрібен належно підготовлений викладач – наставник.

Тому в коледжі вітається та стимулюється вивчення нової будівельної техніки світових виробників, сучасних технологій та перспективних методів дорожнього будівництва, впровадження новітніх методик і розробок, сучасних навчальних планів із врахуванням передових досягнень науки та техніки тощо.

А щоб викладач йшов у ногу з часом, володів сучасними знаннями та технологіями, міг надавати якісні і сучасні освітні послуги, – необхідно докласти неабияких зусиль. У першу чергу мова йде про самоосвіту, постійне підвищення рівня кваліфікації, вдосконалення та поповнення відповідно до сучасних вимог та світових стандартів рівня знань, умінь та навичок.

Важливу роль у цьому відіграють виставки, під час яких відбувається не лише обмін знаннями та досвідом, але й визначаються подальші напрямки вдосконалення. Адже технічний прогрес не стоїть на місці. Майбутнє має завжди нову мову, новий дискурс, нові поняття і нові категорії. Делегації викладачів нашого коледжу було надзвичайно цікаво і корисно послухати виступи представників заводів - виробників автомобільної техніки та комплектуючих вітчизняного і закордонного виробництва.

Така нагода випала Прохорову О.В., Сердюку Р.М., Мукоїду В.В., Мельнику О.В., Рязанцеву Р.Ю. Теплий та гостинний прийом організаторів та кураторів поїздки, високий рівень підготовки та проведення заходу, окрасою якого, без перебільшення, були експонати, виконані руками студентів БКТБ НТУ та їх керівників, - вражали і захоплювали. У виставкових залах проходили багатолюдні зібрання учасників, доповідачів та гостей, що з’їхалися сюди з України, Євросоюзу, Туреччини, Китаю, Південної Кореї та Японії.

Захід відбувся на найвищому рівні. Саме до цього прагнуть викладачі та студенти нашого коледжу, які щороку готують на виставки все кращі та досконаліші експонати, котрими, затаївши подих, захоплюється вся Україна. Набутий досвід та отримані знання при виготовленні макетів та стендів, які щороку займають призові місця на багатьох виставках, дозволяють нашим випускникам бути конкурентними та затребуваними на ринку праці, а отже – з впевненістю дивитись у майбутнє!

Рязанцев Р.Ю., викладач БКТБ НТУ