fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Українська родина
7.06.2019

Родина, сім'я — це велика сила. Тільки вона є надійним і незрадливим захистом від усяких життєвих негараздів.

Батьки завжди бажають своїм дітям щасливої долі, просять у Бога благословення для синів і дочок, мріють бачити їх щасливими і здоровими, добрими і порядними людьми.

24 травня традиційно відбулося родинне свято, яке щороку збирає всю велику родину БКТБ НТУ у святково прибраній актовій залі. Викладач української літератури, заступник директора з навчальної роботи, відмінник освіти України Крамар Галина Василівна започаткувала його ще у 1989, щоб нагадати студентам про найвищі людські цінності: материнську любов, батьківську підтримку, родинне тепло.

Перші слова привітання звучали від найпочесніших гостей – батьків. Вони, як і годиться за давньою українською традицією, завітали на свято із запашними короваями. Директор Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету Кібітлевський Йосип Едуардович - батько великої коледжівської родини - прийняв святий хліб від батьків і побажав усім присутнім міцного здоров’я, щастя, любові від рідних і близьких людей, а також подякував за виховання дітей.

Капелан о. Петро зичив Божої ласки для кожної родини, а також закликав усіх присутніх пам’ятати, любити та шанувати батьків.

З села Ставки Піщанського району Вінницької області завітала на свято талановита жінка, мати - Бурдейна Наталя Федорівна. Разом із своїм улюбленим сином Дмитром вони подарували пісню «Мамина порада».

Усім присутнім щиро дарували пісні першокурсники Вільчинська Наталя, Слободян Вікторія, Музика Ольга , Кубанцева Тетяна, Бурдейний Дмитро та Григораш Сергій.

Нікого не залишили байдужими пісні у виконанні двох надзвичайних, турботливих і талановитих бабусь - Дмуховської Віри Іванівни та Войтюк Віри Аксентівни з с. Мигалівці Барського р-ну.

Дмуховська Віра Іванівна приїхала, бо дуже любить свого онука, нашого першокурсника Григорчука Михайла .

Родзинкою свята став чарівний вальс!

На свято завітав Народний аматорський ансамбль танцю «Веселка» , у складі якого - троє наших студентів : Бончак Владислав , Гонтар Роман та Зелінський Владислав ( керівник колективу - Михайло Доронін). Цей чудовий колектив подарув присутнім два веселі українські танці «Польку –веселуху» та «Гопак».

Приємною несподіванкою була поява на сцені двох маленьких танцюристів Крук Анастасії та Кубанцева Михайла - братика першокурсниці Кубанцевої Тетяни.

Музичним подарунком стала пісня « Так далеко мама». Її виконали Слободян Ольга Анатоліївна та Пробита Валентина Миколаївна – мама та рідна тітка нашої першокурсниці Слободян Вікторії і другокурсника Слободяна Максима.

А от пісню «Дві сестри » виконали Слободян Вікторія та її молодша сестричка Іринка.

Дідусі та бабусі наділені даром легко і невимушено жартувати, від душі сміятися, заряджаючи своїм настроєм оточуючих. Для них студент першого курсу Снятовський Петро читав гумореску Анатолія Гарматюка «Дідів суперник».

Коледж став для студентів другою домівкою. Саме тому такими щирими були слова подяки кожному викладачеві, а особливо - керівникам груп першого курсу.

Їм та усім присутнім дарували пісню «Рідня моя, рідня» студенти групи 1ДМ-95 разом із своїм керівником Поперечною Юлією Олександрівною.

Впродовж усього свята були сказані тисячі слів любові та вдячності, пролилось море сліз радості, адже кожен із нас у своїй душі береже найніжніші, найсокровенніші, найкращі слова.

Підготувала та провела свято викладач української мови та літератури Олійник Ірина Володимирівна.