fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
МІЖНАРОДНИЙ ФІНАЛ КОНКУРСУ YOUNG CAR MECHANIC 2019 У ВАРШАВІ
12.06.2019

25-26 травня у Варшаві, вже втретє, проходив Міжнародний фінал конкурсу Young Car Mechanic. У ньому змагалися студенти з Польщі, Литви, Латвії, Естонії, України, Угорщини та Болгарії. Юнаки боролися за почесне звання найкращого європейського механіка в навчальному центрі Inter Cars.

Щороку конкурс підтримується відомими та престижними брендами, які піклуються про формування правильних моделей та стандартів серед молоді. Цьогоріч року стратегічними партнерами міжнародного фіналу cтали компанії Bosch, Elring , ZF Aftermarket, Hella, Varta, Meyle та Motoremo.

Партнери Inter Cars підготували випробування для студентів, під час яких оцінювались їх практичні знання, а також навички діагностики та ремонту.

Компанія Robert Bosch запропонувала конкурсантам провести визначення технічного стану гальмівної системи. ZF Aftermarket є світовим лідером з виробництва техніки приводу і підвіски, а також систем активної і пасивної безпеки. Завдання від даної компанії полягали в діагностуванні рульового керування на навчальному стенді.

Заміна сальника колінчастого валу проводилося під наглядом представника компанії Elring.

Компанії Hella та Varta пропонували учасникам проведення робіт з діагностування стану АКБ, а також регулювання напрямку світла фар автомобіля.

Завдання компанії Motoremo полягало у проведенні загальному технічного обслуговування автомобіля.

Компанія Meyle надавала можливість пройти практичний тренінг у вільний від проведення змагань час.

Загальний призовий фонд за перші 3 місця становив 100 000 злотих. Крім того, всі учасники Міжнародного фіналу вирушили на екскурсію до Німеччини, на завод Elring, що у Штутгарті, та на завод і в музей Mercedes-Benz.

Переможці українського фіналу: Ростислав Андрущенко (Барський коледж транспорту та будівництва НТУ), Віктор М’ялук (Житомирський автомобільно-дорожній технікум НТУ) та Назарій Куцик (Київський транспортно-економічний коледж НТУ) гідно представили Україну на міжнародних змаганях. У продовж всіх днів за них вболівали їх викладачі та представники Inter Cars Ukraine.

Хоча, на жаль, ми не здобули призового місця, але отримали неоціненний досвід у змаганнях міжнародного рівня. Тому будемо ще інтенсивніше готуватися до змагань 2020 року.

,,Ми виховуємо нове покоління механіків, які є майбутнім нашої галузі’’, - зазначив Радослав Суйка, менеджер Inter Cars Training Center.