fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Відкрите заняття з предмета «Нарисна геометрія, інженерна та комп’ютерна графіка»
14.06.2019

06.06.2019 року в групі 2ДМ-93 викладачем Казаковим М.А. було проведено відкрите заняття з предмета «Нарисна геометрія, інженерна та комп’ютерна графіка». Тема «Читання та деталювання складальних креслень». є підсумковою з машинобудівного креслення. Студенти продемонстрували вміння читати складальні креслення та виконувати за ними робочі креслення деталей, що свідчить про міцне засвоєння навчальногоматеріалу попередніх тем.

На занятті спостерігалось ефективне поєднання методів і прийомів активного навчання студентів відповідно до поставленої мети заняття.

Системність організації роботи викладача з активізації розумової та пізнавальної діяльності студентів виявилась результативною. Студенти продемонстрували міцні знання, вміння та навички при виконанні графічної роботи. Формуючи завдання практичної роботи, викладач врахував індивідуальні рівні їхніх навчальних можливостей. Студенти Слободян Максим та Натмеладзе Георгій, отримали завдання високо рівня - складальну одиницю, робоче креслення якої виконали в програмі «Компас – 3D».

Викладач, підсумовуючи заняття, проаналізував типові помилки та недоліки у роботах студентів. Заняття проведено на високому методичному рівні. Колеги, які були присутні на занятті, запропонували Михайлу Афанасійовичу обрати педагогічним кредом слова: «Менше слів - більше діла».