fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Відкрите заняття з предмета "Фізична культура"
30.06.2019

Легка атлетика – найбільш масовий вид спорту, що сприяє всебічному фізичному розвитку людини, так як об’єднує поширені і життєво важливі рухи (біг, стрибки, метання, ходьба).

Систематичні заняття легкоатлетичними вправами розвивають силу, швидкість, витривалість та інші якості, які необхідні людині у повсякденному житті, сприяють формуванню характеру, наполегливості, вмінню долати труднощі.

12 червня 2019 року викладач фізичного виховання Олійник Олександр Вікторович провів відкрите заняття з фізичної культури у групі 2 АМ-105 на тему: «Легка атлетика».

Заняття складалось з трьох частин, на яких викладач постійно контролював та корегував не лише техніку виконання вправ, а й стежив за станом організму кожного студента під час проведення заняття.

В підготовчій частині заняття студенти провели комплекс загально-розвиваючих вправ в русі та на місці, який сприяв підготовці м’язів до подальшого навантаження.

Основна частина заняття проводилась груповим методом виконання гімнастичних вправ направлених на розвиток естетичних і пластично-виразних здібностей; гармонійність рухів, зосередження уваги; оздоровче спрямування на формування тіла; розвиток рухових якостей організму.

Викладач не тільки вміло формував відпрацювання вправ, а й вправно мотивував студентів до щоденного заняття фізичними вправами, як основи здорового способу життя.

Студенти групи показали добрі результати, що свідчить про їх гарну фізичну підготовку.