fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Виховна година на тему: «Чому я обрав професію дорожника?»
11.09.2019

Проблема вибору стоїть перед кожною людиною, незалежно від віку, статусу, чи навіть расової приналежності. З цією проблемою ми стикаємося повсюди: вибір між добром та злом, між зиском та моральними цінностями, вибір віри, професії…

- А як ви зробили свій вибір? Чому вирішили стати дорожником?

Таке питання поставила студентам груп 1ДБ-153 та 4ДБ-150 спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» керівник випускної групи Мацькова Н.П. Першокурсники почули історію вибору професії їх керівника Стусенка Г.І., завідувача дорожньо-будівельного відділення Білик Ю.А., четвертокурсників Мохнача Андрія, Васильчук Наталі, Мельника Дмитра, Матвійцева Олександра, які поділились і своєю історією навчання у коледжі. Виявилось, що у декого уже утворились сімейні династії дорожників.

Студенти четвертого курсу поділились досвідом, що отримали під час проходження технологічної практики на підприємстві «Автомагістраль-Південь». Вони дали настанови першокурсникам у вивченні дисциплін спеціальності.

Завідувач з навчально-виробничих практик Оржехівська О.В. звернула увагу студентів на їх перспективи в галузі дорожнього будівництва, при умові належних знань та набутих практичних навичок.

Першокурсники активно задавали питання старшокурсникам на різні теми, побачили фотопрезентацію звіту про проходження практики з набуття робітничої професії студентами тепер групи 4ДБ-150. Вони зрозуміли, що професія, яку вони обрали, буде перспективною у майбутньому та принесе їм гідний заробіток.