fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Традиції, що відродили і бережемо
12.06.2015

Нещодавно у нашому коледжі відбулося родинне свято «Ой, роде наш красний!», яке щороку у травні збирає всю велику родину БКТБ НТУ у святково прибраній актовій залі.

Воно об’єднало усіх: і студентів, і викладачів, і батьків, бо родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини. Адже ми по-справжньому щасливі лише в сім’ї, серед рідних, друзів, коли всі здорові й веселі, коли в оселі панує мир і злагода.

Ця прекрасна традиція започаткована ще в 1989 році. Щороку студенти першого курсу пригадують, досліджують і відтворюють зв’язок з минулим наших родин за допомогою родовідних дерев. Знати свій родовід, зберігати про нього пам’ять – це наш обов’язок не лише перед минулими, а й перед майбутніми поколіннями. Збираючи відомості, кожен студент відкриває щось нове з історії свого роду, бо кожен родовід - то окрема книга життя. Не маємо права ми не знати, не пам’ятати, не вивчати, не шанувати Роду нашого красного!

На святі кожна родина почула теплі слова вітання з приводу свята та щиру вдячність за виховання дітей. Кожне слово, кожен вірш, прочитані першокурсниками, звучали в цей день дуже щиро, бо були звернені до найулюбленіших, до тих, хто ночі не досипав, заколисуючи їх, хто хвилювався за поранений пальчик, хто радів їх найменшій перемозі. Діти подарували присутнім незабутні хвилини щастя та радості . Вони співали, танцювали та жартували…

Особлива вдячність - батькам багатодітних сімей, а також родинам чиї батьки і сини боронять нашу Україну у цей нелегкий час.

На завершення свята всі куштували родинний коровай - символ сімейного добробуту, взаємної поваги, любові, та злагоди.

Свято принесло радість усім. Змусило присутніх думати, згадувати, співпереживати, а також не одного - втерти щиру сльозу радості.

Тож бережімо Родину! Будьмо завжди її опорою та надією! Бажаємо усім любові від батьків, поваги від дітей, а щастя і здоров’я - від Бога!