fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Святкування 50-річчя коледжу
28.10.2019

Барський коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету - сучасний заклад вищої освіти, що готує спеціалістів високої якості, які є майбутнім нашої країни.

Своє покликання навчальний заклад із 50 – річною історією виконує гідно. Про це під час своїх вітальних промов з нагоди ювілею говорили гості свята. Проте для нашого коледжу ювілей – це не тільки свято, а й підсумок роботи. Це – як миттєва зупинка посеред довгого шляху з поглядом назад, у минуле, до самісіньких джерел, та зазиранням у майбутнє – з планами, мріями та сподіваннями.

Масштаби святкування вражали! Серед численних гостей – ветерани освітянської ниви, випускники, колеги з інших навчальних закладів, представники профспілки, обласної, районної, місцевої влади, роботодавці.

Бути того дня у Барі і не помітити наш навчальний за¬клад було просто неможливо. Адже тільки тут є занесений до Книги рекордів України унікальний вказівник, поруч якого красується чи не найперший пам’ятник «жучку» - автомобілю ЗАЗ-965, а також перша у нашому районі «заправка» для електрокарів!

Біля святково прикрашеного входу гостей вражала виставка технічної творчості. Це - наша гордість, те, чим ми пишаємося. Кожен вузол на агрегатах - у розрізах, виконаних руками студентів під керівництвом викладачів. Виставка є незамінною базою для занять зі студентами та профорієнтаційної роботи.

В арсеналі навчальної бази – агрегати найновіших (2012-2019 років) та найпопулярніших моделей світових лідерів автопрому. До уваги відвідувачів: ходова частина та трансмісія автомобіля «ВМW 735i», V-подібна «фордівська шістка», двигуни «Fiat-Croma», «Opel-Astra», «Subaru», «Audiі-А8 4.2», «Mercedes-Benz AMG - M157», «Volvo XC70», «Volvo XC90», «Audi 1.8 TFSI», «Audi 3.0 TFSI», Jaguar V6 Biturbo Diesel, Range Rover LR-V8 5.0 Supercharger, Land Rover Freelander Hardback 2.0 TD, роздавальна коробка KIA Sorento, автоматичні коробки Toyota Camry, TF80SC Volvo XC70, Ford Kuga Turbo Power Shift 6DCT450, Ford Focus 4F27E, Range Rover ZF 6HP26A, Land Rover ZF 6HP28, коробки-варіатори (CTV) NISSAN, «AUTOTRONIC» Mercedes-Benz A-Class (C/W A169), роботизовані коробки DSG Ford Focus та S-tronic AUDI A7 "Sportback quattro" та багато іншої, не менш цікавої наочності (http://bktbntu.com.ua/album/37).

Реєстрація гостей супроводжувалася символічним подарунком – ювілейним номером газети коледжу «БАШТА».

Програма святкування передбачала різноманітні виставки та екскурсії – «Історія коледжу в світлинах», «Виставка технічної творчості», «Етнографічний музей «Світлиця», «Музейна експозиція М.Т. Туніка», «Спортивний комплекс», «Творча галерея викладачів», різноманітні майстеркласи тощо.

У внутрішньому дворі на гостей свята очікували тематичні виставки досягнень спеціальностей, проходило дружнє та невимушене спілкування, йшла підготовка до реєстрації нового рекорду України. Гостей неабияк зацікавив дивовижний, гучний і потужний, механізм. «Пересувний повітряний компресор з найпотужнішим приводом» - це відновлений 45-річний легендарний DEUTZ V12, який і сьогодні є взірцем світового двигунобудування. Родзинка рекорду – двигун потужністю 600 к.с. приводить у дію повітряний компресор.

Поважні гості – роботодавці - дивували своїми щедрими подарунками: дороговартісним діагностичним обладнанням для перевірки та налаштування сучасних фар транспортних засобів, надсучасним стендом для визначення та регулювання геометрії коліс автомобілів, сучасним важким автогрейдером BG 190TA-3 німецької фірми HBM/NOBAS. Під гучні оплески та захопливі вигуки присутніх дорожня машина впевнено, власним ходом з’їхавши з пересувної платформи, зайняла почесне місце серед автопарку нашого коледжу. Це дарунок компанії «Автомагістраль-Південь».

Офіційна частина свята розпочалася у вестибулі привітанням Зразкового дитячого фольклорного колективу «Джерельце» Барської дитячої музичної школи.

Актова зала зустріла гостей святково прикрашеною сценою та новими м’якими кріслами.

Присутніх вітали:

  - директор Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету, Відмінник освіти України, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, Почесний автотранспортник та Почесний дорожник України Кібітлевський Йосип Едуардович;

  - ректор Національного транспортного університету, доктор технічних наук, професор,Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Президент Транспортної Академії України, академік Національної Академії педагогічних наук України, кавалер орденів «За заслуги» І, ІІ та ІІІ ст. Дмитриченко Микола Федорович;

  - голова Вінницької ОДА Скальський Владислав Володимирович;

  - в.о. директора департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Володимир Володимирович Буняк;

  - головний спеціаліст модернізації змісту освіти та освітнього процесу директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН України Вихор Віктор Григорович;

  - голова Профспілки працівників освіти Пугачов Сергій Георгійович;

  - голови Рад директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Вінницької, Житомирської, Одеської, Івано-Франківської та Львівської областей;

  - голова Барської РДА Саволюк Володимир Васильович;

  - голова Райради Піддубний Михайло Іванович;

  - мер міста Цицюрський Артур Анатолійович;

  - начальник районного відділу освіти Сторожук Алла Миколаївна;

  - співвласник компанії «Автомагістраль - Південь» Бойко Юрій Леонідович;

  - Голова громадської організації «Асоціація професіоналів Автосервісу» Рубан Павло Михайлович;

  - власник компанії «Вестхем груп» Шмалій Сергій Іванович;

  - директор ТОВ «Бориспільміськбуд» Яцишин Микола Анатолійович;

  - директори міських закладів освіти;

  - випускники…

Працівники коледжу були відзначені нагрудними знаками «Василь Сухомлинський», почесними грамотами, подяками, грошовими винагородами.

Позитивний настрій гостям заходу створювали показові виступи музикантів Барської ДМШ, місцевих хореографічних колективів, вокальні номери відомих артистів, зокрема Заслуженого артиста України, у минулому, випускника БКТБ НТУ, Ігоря Юрковського, Народного артиста України Станіслава Городинського.

Але на лаврах у коледжі спочиватимуть не довго. Ці віншування - приємний, але вже вчора¬шній день. Вони - ще один щабель до нових відкриттів і знахідок дійсно сучасного, неповторного, знаного у світі закладу освіти із 50 – річною історією та унікальними традиціями.