fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Відкрите заняття з предмета «Хімія»
10.11.2019

«Синтетичні ВМС та полімерні матеріали на їх основі. Полімери в дорожньому будівництві» - тема відкритого заняття з предмета «Хімія», яке було проведено 04 листопада викладачем вищої категорії Бучковською Н.О. Студенти групи 2ДБ-152 бути байдужими до цієї науки не можуть, тому що такої кількості суперечливих відкриттів за всі часи розвитку прогресу не відбувалося ні в якій іншій галузі. До того ж хімія - улюблений предмет, адже кожен з студентів групи мріє реалізувати себе як професіонал в дорожньому будівництві.

Зміст заняття повністю відповідав вимогам навчальної і робочої програм та меті поставлених завдань. Свідомому засвоєнню нового матеріалу слугувало методично правильно організоване викладачем повторення раніше вивченого матеріалу та актуалізація опорних знань, умінь і навичок студентів.

Виклад нового матеріалу вирізнявся логічністю, вмілим виділенням головного в процесі випереджувального навчання, яке мало творчо-пошуковий характер. Педагог уміло пов’язувала матеріал теми з соціальним та виробничим оточенням. Наталія Олександрівна спрямовувала хід думки студентів таким чином, щоб вони активно, зосереджено намагались побачити невидиме, зрозуміти приховане, розглянути незвичайне у звичайному. Використання наочності та технічних засобів навчання дозволило не тільки вдало викласти новий матеріал, але і закріпити його, а отже - глибше проникнути в суть вивченого. Оптимальним впродовж заняття було співвідношення теоретичних і практичних завдань для студентів. Вся група працювала активно, що дозволяє зробити висновок: матеріал теми засвоєно. Враження від заняття у присутніх лише позитивні.