fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Нам – п’ятдесят!
12.11.2019

Студенти, що прийшли на урочистості коледжу з нагоди 50 – річчя, вже ввійшли в історію закладу, як студенти ювілейних «50». Їхні світлини – це історична мить.

.

Хлібом – сіллю віншували присутніх студентки першого курсу Обмокла Яна, Довбняк Ліля, Іванюк Руслана, Кучерук Катерина.

Величності заходу додали юні барабанщиці ЗОШ №1 (керівник О.Д.Кухарчук). Слова щирої вдячності юним талантам та колективу школи.

Ведучі заходу Н. Маніта, Р. Захаров,А. Яцкова, І. Малюгов, О. Шлячук, О.Чернецька ознайомили з епохальним розвитком коледжу: 1 епоха 60-70 років – становлення, 2 епоха 80-2000рр. - розбудови, 3 епоха з 2000-х років – розквіту.

Першу епоху представив викладач В.Б.Козирський та студент групи 3АМ - 106 Назар Вачевський у ролі М.Т. Туніка (ініціатора створення навчального закладу в місті Барі).

Естетичну насолоду отримали всі присутні від музичної композиції у виконанні ансамблю «Хочу ще», до складу якого входять молоді талановиті викладачі Барської музичної школи, Барського гуманітарного коледжу та завідувач клубу коледжу Віктор Гуцало.

Другу епоху ми побачили очима бібліотекаря коледжу Л. М. Дворніцької.

Веселе студентське життя в гуртожитку інсценізовано розіграли студенти В.Ізеринський, В.Слободян, Д.Коновалюк, Н. Вільчинська, А.Малишев, Д.Степанкевич.

Гарною піснею всіх слухачів привітала Ольга Музика. Шквал емоцій та оплесків лунав для викладачки Л.Л.Загорулько, яка порадувала піснею «Україна – це я».

Про третю, новітню епоху двохтисячних, розповів викладач Роман Сердюк. Саме в цей період навчальний заклад очолив директор – реформатор, ініціатор усіх звершень та починань Йосип Кібітлевський.

У своєму вітальному слові Й.Е.Кібітлевський розповів про здобутки, плани, перспективи коледжу та нагородив грамотами кращих студентів.

Очільник закладу представив випускника «вісімдесятих», відмінника БАДТ, а тепер Заслуженого артиста України Ігоря Юрковського, який із задоволенням відгукнувся на пропозицію директора виступити перед студентами разом із вихованцями його продюсерського центру «Дана».

До вподоби всім студентам був виступ танцювального колективу «Баракуда», учасниками якого є студенти нашого коледжу. Сучасний «драйвовий» танець викликав захват. Слова подяки креативному керівнику танцювального колективу «Баракуда» Ользі Громовій.

На святкуванні ювілею щемнимо та зворушливо виступив колектив «Денстиль»(керівники Любов та Наталя Назарові). Щиро дякуємо їм та зичимо процвітання і перемог на світовому танцполі.

Приємно відзначити, що у нашому місті, завдяки енергійному М.Ф.Дороніну, існує народний колектив «Веселка», учасниками якого є студенти БКТБ НТУ. Молоді таланти подарували присутнім запальний український народний танець.

Яке ж то свято без «Зеленого жита»? Захват викликала театралізована співоча композиція колективу «Джерельце» (керівник Л.М. Кібітлевська). Дякуємо за подаровані хвилини радості.

Організаторами свята були викладачі Н.В.Сурма, Л.Л.Загорулько, відеосупровід О.М.Михайлова.

Тож нам тільки п’ятдесят. Віримо в щасливу зірку Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету на обрії славної України.