fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Міжнародний спортивний турнір вищих навчальних закладів
14.11.2019

Спорт ‒ це адреналін, драйв, рушійна сила, яка зближує, об’єднує, дарує позитивні емоції та чудові враження. На спортивних майданчиках зароджується справжня дружба, зміцнюються робочі стосунки, налагоджуються ділові зв’язки.

Саме тому започаткований Міжнародний спортивний турнір вищих навчальних закладів, який вперше відбувся 26 жовтня 2019 року на базі ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж».

У ньому взяли участь викладачі та студенти трьох вищих навчальних закладів: Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету, Сорокського аграрно-технічного коледжу Республіки Молдова та ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж».

На початку проведення змагань до студентів та викладачів з вітальним словам звернулися:

Володимир Заячковський, директор ДВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж», кандидат педагогічних наук;

Йосип Кібітлевський, директор Барського коледжу транспорту та будівництва, відмінник освіти України;

Костянтин Нестеренко, директор Сорокського аграрно-технічного коледжу, кандидат педагогічних наук.

Керівники навчальних закладів побажали учасникам змагань успіху щодо зміцнення двостороннього співробітництва у культурно-науковій та спортивній сферах між народами, гарної спортивної гри та перемоги найкращим.

З окремими вітальними словами до учасників звернулись представники громадської організації «Два береги».

Команди змагалися у двох видах спорту – футбол та настільний теніс. Розпочався турнір з гри на футбольному майданчику, де розгорнулась серйозна боротьба. Якщо говорити про загальну атмосферу на полі, то вона була напрочуд дружньою. Відчувалося, що футболісти відпочивають душею та насолоджуються грою.

Команда викладачів та студентів БКТБ НТУ продемонстрували гарну техніку, неабияку кмітливість та наполегливість у боротьбі за кубок і бажану перемогу і стала найкращою.

І місце - команда викладачів БКТБ НТУ: Кібітлевський Йосип Едуардович, Мацьков Віктор Михайлович, Кузьменко Юрій Володимирович, Прохоров Олександр Вікторович, Войтенко Вадим Михайлович, Завадський Олександр Олександрович; команда студентів БКТБ НТУ: Ткачук Антон 2ОП-27, Бедрак Костянтин 2ДБ-152, Захаров Ростислав 4ОП-25, Кондратюк Василь 4ДМ-92, Басистий Сергій 4ДМ-92.

У змаганнях з настільного тенісу гравці також показали високий рівень підготовки, сплановану стратегію гри, вміння відстежувати м’ячі та прораховувати удари.

По завершенню турніру відбулася урочиста мить нагородження, яку з нетерпінням та хвилюванням очікували всі. Учасники спортивних змагань отримали від організаторів грамоти та медалі, а переможці - перехідний кубок, який дає право проводити наступний турнір у своєму навчальному закладі.

За підтримки та сприяння громадської організації «Два береги» планується розвиток подальшої співпраці шляхом підписання угод між освітніми закладами, щодо проведення Міжнародних наукових конференцій, культурного обміну і спортивних змагань.

Завдяки спорту вдалося створити ефективний майданчик для налагодження не лише ділових контактів, а й насамперед довірливих людських стосунків, які є міцним підґрунтям будь-якого формату спілкування. Словом, перемогли всі! Перемогла дружба!