fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Екскурсії – дієвий елемент дуальної освіти
15.11.2019

Вже стало доброю традицією у Барському коледжі транспорту та будівництва відвідування виставки AVTODOREXPO (Міжнародний форум з будівництва, експлуатації та проектуванні автомобільних доріг і аеродромів).

Цьогоріч теж, під керівництвом викладачів Бардаш І.А та Халупчака Є.С., студенти третього курсу групи ОР-4 та ДБ-151 відвідали виставку АВТОДОРЕКСПО – 2019.

Метою проведення даної екскурсійної поїздки було ознайомлення студентів із заявленими на виставці останніми досягненнями та інноваціями в будівництві, експлуатації та проектуванні автомобільних доріг.

Для студентів спеціалізації «Організація та регулювання дорожнього руху» були надзвичайно цікавими матеріали таких експонентів як «ТОВ В.А.М.БУД», що спеціалізується на виготовленні засобів організації дорожнього руху; ФРЕГАТ, Завод, ПрАТ - виготовляє дорожнє огородження, TRAFFIC SAFETY - здійснює комплексний підхід до безпеки дорожнього руху.

Студенти спеціалізації «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів» зацікавились такими виробниками дорожньо-будівельних матеріалів як SIGMA ASPHALT TECHNOLOGY, START ASPHALT SPA, АРОН. Фахівці компанії КРЕДО-ДІАЛОГ розповіли майбутнім технікам-будівельникам про системи проектування об’єктів транспорту, створення великомасштабних цифрових планів та вирішення багатьох інших інженерних задач. Співробітники компанії УКРГЕО-ПРОЕКТ продемонстрували новинки сучасних геодезичних приладів (системи нівелювання, електронні тахеометри, GNSS-приймачі, лазерні сканери тощо).

Всі експоненти щедро ділились новинками власного виробництва та відповідали на питання, яких у студентів було чимало.

Подібні заходи дають можливість майбутнім висококваліфікованим фахівцям перейняти передовий досвід міжнародних та українських компаній у галузі дорожнього будівництва. Саме форум АВТОДОРЕКСПО об’єднує нові ідеї та можливості на етапі активного реформування дорожнього господарства України.

Викладачі, які організовують екскурсії, також збагачують свої знання, що сприяє підвищенню якості навчального процесу. Загалом, проведення екскурсій – це зміцнення ланцюжка «наука–освіта–виробництво».