fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Обласне методичне об’єднання викладачів креслення, основ стандартизації, управління якістю продукції та метрології закладів фахової передвищої освіти.
15.11.2019

12 листопада в коледжі відбулося обласне методичне об’єднання викладачів креслення, основ стандартизації, управління якістю продукції та метрології закладів фахової передвищої освіти. Працювали згідно розробленого плану. Майстер-клас, «Технічний турнір», який продемонстрували викладачі коледжу О.М. Семчук, М.П. Казаков, А.В. Ковальчук та студенти, викликав шквал позитивних емоцій та схвальних відгуків. Щирі слова подяки студентам-учасникам турніру!

Родзинкою роботи семінару на тему «Використання сучасних інноваційних та інформаційних технологій у методиці викладання інженерної графіки та основ стандартизації, управління якістю продукції, метрології» стало обговорення підготовки до проведення обласної науково-методичної конференції «Інноваційні технології в інженерній графіці та основах стандартизації, управління якістю продукції, метрології». Під час роботи семінару було заслухано доповідь О.М. Січкар, викладача вищої категорії Немирівського коледжу будівництва, економіки та дизайну ВНАУ, «Особливості лекцій-презентацій при викладанні метрології та стандартизації». Гарним підсумком роботи семінару стали презентації досвідів роботи Н.А. Янчук – викладача Вінницького коледжу НУХТ та В.Г. Малаховської – викладача коледжу будівництва і архітектури КНУБА. На завершення роботи, учасники методичного об’єднання обговорили механізм участі, умови організації та проведення Всеукраїнської олімпіади з інженерної та комп’ютерної графіки серед здобувачів освіти ЗФПО.