fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
17 листопада – Міжнародний день студентів
15.11.2019

Напередодні Міжнародного дня студентів у гуртожитку БКТБ НТУ відбувся традиційний святковий захід, ініціатором якого є вихователька Бартащук Валентина Михайлівна.

.

Знаємо, що історія Міжнародного дня студента є дещо сумною, однак, 17 листопада - пам’ятка політичним режимам про те, що українське та світове студентство є рушійною силою багатьох суспільних та політичних перетворень.

Свято пройшло весело й феєрично, завдяки зусиллям творчих та активних представників органів студентського самоврядування.

А у п’ятницю голова профспілки освітян Барського району Романяк М. В. та голова студентського профкому БКТБ НТУ Михайлов О.М. нагородили кращих студентів почесними грамотами за успіхи в навчанні, зразкову поведінку, активну участь в громадському житті коледжу та з нагоди свята.

День студента в коледжі порадував сюрпризами й неабиякими приємними цікавинками майже всіх студентів БКТБ НТУ.

Зазвичай найактивнішими є студенти старших курсів, але маємо надію, що першокурсники дуже швидко ввіллються в дружню родину БКТБ НТУ.

Бажаємо всім студентам веселих, цікавих, пам’ятних днів, щасливих екзаменаційних білетів, відсутності «хвостів», присутності стипендії у вашому житті, а також ніколи не сумувати, наполегливо оволодівати знаннями, не втрачати студентські квитки та гідно нести звання студента БКТБ НТУ.

Більше фото тут...