fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Святкування Дня української мови та писемності
20.11.2019

У народу немає більшого скарбу, ніж його мова. Вона охоплює усі сфери суспільного життя- це характер народу, його пам'ять, історія і духовна могутність. Мова – явище суспільне, та не лише загибель суспільства призводить до зникнення мови, а й умирання мови спричиняє зникнення народу, що не вберіг її. Любов і повага до неї має бути в центрі уваги кожної нації.

Українське слово вмирало з голоду, бідувало, переслідувалось і заборонялось, але вистояло, відродилося та продовжує жити в серцях багатьох. Саме зараз нашій мові потрібні вогонь любові, духовна міць і підтримка.

З метою популяризації рідного слова 8 листапада 2019 року в Барському коледжі транспорту та будівництва Національного транспортного університету відбулося святкування Дня української мови та писемності. Студенти демонстрували соціальні відеоматеріали, співали та танцювали, декламували вірші.

Всі бажаючі студенти та працівники взяли участь у написанні радіодиктанту, щоб з’ясувати, наскільки добре знають українську мову, а також продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хоче, щоб українці спілкувалися рідною мовою, зміцнювали її позиції та розширювали сферу застосування.