fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Партнерство і в свято, і в будні
21.11.2019

Ще не встигла вщухнути радість від святкування 50-річчя БКТБ НТУ, не розвіялись приємні враження від поважних гостей та їхніх щедрих дарунків, ще на слуху слова захоплення та похвали на адресу рідної Альма-матер колишніх випускників, а колектив знову чекав очікувано-неочікуваний сюрприз – приїзд гостей з унікальної компанії – Корпорації УкрАВТО: Олени Короленко – начальника департаменту по роботі з персоналом та Анастасії Шакотько – менеджера з персоналу.

За дорученням Почесного президента Корпорації Таріела Васадзе вони привезли для потреб навчального закладу сучасну потужну комп’ютерну техніку з ліцензованим програмним забезпеченням та багатофункціональний лазерний принтер-сканер-ксерокс М428dw.

Надзвичайно цікавою та теплою була зустріч зі студентами-завтрашніми випускниками, майбутніми потенціальними працівниками компанії. Бо хто ж не мріє працювати в колективі, який упродовж багатьох років зберігає лідерство на автомобільному ринкові України, керує найбільшою кількістю автосалонів та сервісних центрів, є надійним партнером лідерів світового автопрому та найважливіше – любить свою справу і знає в тому толк?!

Щиро дякував гостям від імені всього колективу директор коледжу Йосип Кібітлевський. «Мати партнером лідера автомобільного ринку України, людей, які знають все про автомобілі, – для нас велика честь. Це зобов’язує працювати ще краще, готувати високоякісних спеціалістів, які гідно ввіллються у Ваш колектив. Сьогодні ми із представниками компанії вже розглядаємо питання адаптації випусків і вирішення їхніх соціальних та житлових проблем», - наголосив у своєму виступі Йосип Едуардович.