fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Крок у дуальну освіту
26.11.2019

В основу дуальної системи навчання покладено принцип взаємного зв’язку теорії з практикою, що дозволяє студентам не лише ознайомитися з виробництвом, але й засвоювати прийоми та навички роботи на робочих місцях. Висока життєздатність цієї системи пояснюється тим, що вона відповідає інтересам всіх учасників процесу: держави, навчального закладу, підприємств чи організацій та студентів. Кроком до впровадження дуальної освіти стала зустріч студентів з працівниками, які займаються питаннями страхування.

22 листопада в групі 4ОП-25 було проведено заняття з предмета «Транспортне право» на тему: «Страхування в Україні». Представники однієї з провідних страхових компаній «Княжа» з великим задоволенням погодились на зустріч зі студентами та розповісти про всі тонкощі ринку страхування.

Дуда Ольга Василівна та Базалєєва Наталя Петрівна послідовно розповіли про структуру автомобільного страхування, зокрема АВТО-КАСКО, страхування цивільної відповідальності та страхування експортно-імпортних вантажів.

Чимало питань виникло у студентів, але за допомогою спеціалістів вони мали змогу отримати вичерпні відповіді та особисто визначити вартість автоцивілки.

Одним з елементів заняття було заповнення Європротоколу (повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду). Представники компанії дали слушні поради, як потрібно поводити себе під час настання ДТП.

У підсумку можна ствердно констатувати: студенти збагатилися важливими знаннями у сфері страхування. Отже, мети заняття досягнуто.