fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Позааудиторний захід «Економічний квест»
30.11.2019

Навчання може бути цікавим, веселим та захопливим. Більше того, саме таким воно й повинно бути! 28 листопада був проведений позааудиторний захід «Економічний квест» зі студентів груп 4ОП-25 та 4ДБ-151.

Організатори квесту – викладачі економічних дисциплін Мацькова Н.П. та Лучинська та А.В. підготували командам цікаві, веселі, розвиваючі завдання.

Захід проведено з метою формування в студентів інтересу до економічних знань та застосування їх на практиці, розвитку логічного мислення, ініціативи та активізації групової розумової діяльності.

У квесті брали участь 4 змішані команди по 5-ть учасників. Вони отримали маршрутний лист, де був вказаний шлях їх руху до зупинок: «Математична», «Розшифруй слово», «Продовж прислів’я», «Ребус», «Історія гривні», «Розв’яжи кросворд». На кожній з яких студентів зустрічали агенти: Крамар Г.В., Бучковська Н.О., Олійник І.В., Бардаш І.А., Бородата Н.В., Іваненко Н.А., які видавали завдання, контролювали їх виконання та виставляли оціночні бали. Учасники квесту з гумором і винахідливістю вирішували поставлені завдання та відповідали на «каверзні» питання кожної зупинки. Після виконаного завдання студенти забирали слова з яких на фінальній зупинці необхідно було скласти та пояснити вислів.

Виконуючи цікаві завдання, учасники квесту демонстрували свої знання, вміння, швидкість реакції, акторські здібності та уміння працювати у команді.

Команди вдало виконали всі завдання, показали високий рівень підготовки, кмітливість та спритність!!!!

Перемогу отримала комада №2 у складі Григорчука Миколи, Васильчук Наталії, Маніти Наталії, Одиноких Іллі, Міщенка Миколи.

Вітаємо!!!

Студенти-учасники квесту проявили творчий підхід, креативні рішення, ерудицію і заслужено отримали призи та оплески!