fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Зіркову алею випускників БКТБ НТУ - 2015 розпочато…
26.06.2015

Майже голлівудська церемонія випускного гламуру пройшла у коледжі БКТБ НТУ 20 червня.

.

Своя Алея Зірок. Своя Алея Слави.

Студенти дорожнього відділення побували на подіумі ошатно прибраної актової зали в стилі «Голівуд» аби отримати свою щасливу Зірку у доросле самостійне життя – Диплом.

Нагороду «Найкраща режисура» отримав директор Кібітлевський Й.Е. за фільм «Як автодорожній технікум став коледжем транспорту та будівництва».

У номінації «Найкраща жіноча роль» « Оскар» отримала завуч Крамар Г.В.

На святі був присутній особливий гість. Колектив коледжу та студенти чекали з неймовірним трепетом та щемом повернення свого ГЕРОЯ : учасника бойових дій під містом Вуглегірськ, командира танкового взводу 1-ої бригади 13-го батальйону, героя АТО, героя коледжу, душевного викладача, щирого завідувача дорожнім відділенням - Фрика Михайла Петровича.

Михайло Петрович отримав « Оскар» за головну роль, зіграну без дублерів та каскадерів у фільмі «Не твоя війна».

Церемонія нагородження стала незабутньою для усіх присутніх та найбільш хвилююча мить дійства – престижна нагорода «ДИПЛОМ».

Позаду тисячі великих і малих подій, з яких було зіткане студентське життя. Попереду їх буде ще більше, але все, що зустрінеться на життєвому шляху – буде завтра, а сьогодні - Випускний – прекрасне свято музики, пісень, любові та надії. День вишуканості, елегантності та неповторної юності!

Віримо, що у наших молодших спеціалістів дорожнього відділення « Все буде добре!»