fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Три щасливих дні відпустки…
2.08.2015

Вчора - пари, сесії, педради, дипломне проектування, випуск... Завтра - канікули, відпустка, відпочинок. А сьогодні - захід, без якого не обходиться жоден день навчання, захід, якого ми чекаємо цілий рік – це…

Чи доводилося Вам спалювали навчальний розклад? Так. Саме той, який піднімав рано - вранці і щодуху гнав на першу пару та картав за спізнення; який планував кожен робочий день, регулював та обмежував ваші дії, який стримував особисті справи, впливав на життя.

І ось, коли Величність Розклад відпускає зі свого полону, ти спалюєш свій клаптик паперу з надією, що наступний буде більш зручним та комфортнішим.

«Спалення розкладу». Так символічно колектив коледжу розпочинає свій перший день відпустки упродовж десяти років разом із директором коледжу Кібітлевським Й. Е., який започаткував оригінальну традицію - ритуал.

Особливість заходу не лише в спаленні розкладу, а також в цікавій, сповненій враженнями та яскравими емоціями подорожі. Подорож у три щасливих дні відпустки!

Де ми тільки не спалювали Розклад? Палили в карпатських горах: на Говерлі, і на Хом`яку; побував Розклад на Писаному камені та в Буковелі, спалювали в гостях у Надвірнянського коледжу.

Цьогоріч ритуал «Спалення розкладу» об'єднав нас зі Стрийським аграрним коледжем.

Вже другий рік поспіль відпочиваємо колективами незабутньо і по-особливому: знайомимось, обмінюємось, запозичуємо,

надихаємось, захоплюємось, дивуємось,

здружуємось і отримуємо море позитивних вражень та величезну емоційну розрядку.

Тут головне – проявити краплину натхнення і дозволити колективному розуму трішки покреативити,

помріяти та зігрітися біля затишного теплого вогнища однодумців поетично - ліричними побажаннями і завзятими спортивними змаганнями при підтримці щирих посмішок та запальних танців.

Якщо коротко: було класно!

Впевнені, що літо, розпочате на такому позитиві, принесе усім цікаві творчі ідеї, нові шляхи самореалізації, креативні проекти не тому, що «за планом», а так …забажалось.

Переконані, що саме такий відпочинок є свіжою росяною прохолодою для душі та серця кожного із нас серед спеки та негоди повсякденного життя.

Власне кажучи, подорожуйте та отримуйте безліч вражень, насолоджуйтесь життям, адже все в житті швидкоплинне, лише незабутні спогади назавжди залишаться з Вами!!!

Дякуємо Стрийському аграрному коледжу за гостинність !