fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Конкурс «Кращий геодезист»
10.02.2020

Інженерно-геодезичні роботи є невід’ємною частиною комплексу робіт, пов’язаних із вишукуванням, проектуванням, будівництвом, реконструкцією, експлуатацією автомобільних доріг та аеродромів, а також різних споруд, розміщених на них.

.

Інженер-будівельник доріг на сучасному етапі має добре володіти як традиційними, так і новими високопродуктивними методами інженерно-геодезичних робіт. Для того, щоб перевірити готовність наших студентів до виконання таких робіт, 04.02.2020 року у рамках Тижня циклової комісії спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» відбувся конкурс «Кращий геодезист». Студенти трьох курсів охоче зголосилися стати учасниками, аби підтвердити знання і вміння, набуті у навчальних аудиторія та на практиці. В конкурсі брали участь 2 змішані команди по 6 чоловік.

Випробування були найрізноманітнішими. Вони дали змогу перевірити теоретичні знання учасників, практичні навички нівелювання, будову сучасних геодезичних приладів: теодоліта SOUTH ET-10 і тахеометра Sokkia 550RX, а також кмітливість, винахідливість та швидкість реакції.

Перемогу отримала комада №1 у складі Григорчука Миколи, Васильчук Наталії, Боцян Ірини, Бедрака Костянтина, Драпатої Олени, Мошака Василя. За участь у конкурсі команди отримали солодкі призи, сувеніри та гарний настрій.

Учасники і глядачі зрозуміли, що студентське життя – це не тільки навчання, складання іспитів і заліків. Це той період у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більшого. Саме такими є студенти нашого коледжу. Приєднуйтеся до нас!

Ю. Білик, завідувачка
дорожньо-будівельного відділення