fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Гості з Миколаївщини та Одещини
11.02.2020

У суботу, 8 лютого 2020 року, Барський коледж транспорту та будівництва НТУ вже вдруге гостинно відчинив свої двері майбутнім абітурієнтам, які приїхали здалеку. Це 16 випускників Березківського НВК «Загальноосвітньої школи-інтернат-ліцею І-ІІІ ступенів» Миколаївської області та 22 випускники 9-11 класів НВК «Загальноосвітньої школи-ліцею І-ІІІ ступенів» смт. Любашівка Одеської області разом зі своїми учителями і батьками.

Гості познайомилися зі структурою навчального закладу, отримали інформацію щодо вступної кампанії, відчули принади нашої Альма-матер.

З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів звернувся директор коледжу Кібітлевський Й.Е. Він зазначив: «Сьогодні коледж – це понад 600 студентів, 5 гостродефіцитних спеціальностей, неповторна атмосфера, яку спільно творять студенти – своєю допитливістю, наполегливістю і творчим запалом, та викладачі, котрі прагнуть задовольнити цікавість молоді, допомогти їм опанувати професію».

Творчі дарунки для абітурієнтів – майбутніх потенційних студентів БКТБ НТУ – підготувала студентська Рада: звучали пісні, жарти, емоційні розповіді.

Після офіційної частини випускники взяли участь у конкурсі «Твій шанс!»: попрацювали над тестовими завдання з української мови та математики.

Особливо вразила школярів екскурсія навчальним закладом. Широко відкритими очима розглядали вони макети двигунів, коробок передач сучасних автомобілів, етнографічний музей «Світлиця», спортивну базу, навчальні кабінети та лабораторії, оснащені сучасними приладами та випробувальними стедами. Неможливо було відірвати юнаків від тиру, де виставлені макети воєнної зброї. Кожен захотів потримати її у руках. Неабияке враження справила студентська станція технічного обслуговування. Щиро захоплювалися, дивувалися і розглядали зі всіх боків електромобіль – дипломну роботу студентів минулого року та унікальний двигун Deutz.

Охоче спілкувалися з викладачами і студентами та отримували вичерні відповіді на питання щодо напрямів підготовки, організації практик, можливостей працевлаштування за обраним фахом.

Насамкінець гості мали змогу поділитися своїми враженнями й отримати із рук директора Йосипа Едуардовича сертифікати-рекомендації до вступу.

Шановні випускники! Обирайте майбутню професію, прислуховуючись до власного серця, а також до порад батьків, які завжди бажають найкращої долі для своїх дітей. Ми, в свою чергу, чекаємо на вас влітку та зробимо все, аби ви ніколи не пожалкували, що обрали для навчання наш коледж. Ми маємо творчий науково-педагогічний колектив, та потужню сучасну матеріально-технічну базу, розвиваємо дуальну освіту, яка забезпечує успішне працевлаштування наших випускників.

Гордимося і радіємо з того, що нашими друзями є одна з провідних дорожньо-будівельних компаній «Автомагістраль-Південь», завдяки якій і відбулася зустріч. Вони змогли організувати та фінансово підтримати поїздку школярів разом з батьками, щоб показати навчальний заклад європейського зразка.

Отож, обирайте найкраще: коледж БКТБ НТУ – для навчання, а компанію «Автомагістраль-Південь» – для роботи і втілення своїх амбітних мрій!