fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
31 січня "Автомагістраль-Південь" провела ознайомчу екскурсію для школярів старших класів Одеської області у БКТБ НТУ
12.02.2020

"Автомагістраль-Південь" провела ознайомчу екскурсію для школярів старших класів у Барський коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету. Ми показали учням виробничі майстерні закладу, познайомили їх із викладачами та студентами, щоби старшокласники змогли дізнатися про навчання у коледжі. І найголовніше – склали уявлення про професію дорожника.

Барський коледж транспорту та будівництва НТУ багато років є нашим кращим партнером. Ми всебічно підтримуємо його. І це не лише благодійність. Ми зацікавлені в тому, щоби до компанії приходили працювати добре підготовлені спеціалісти. Результат співпраці – в «Автомагістралі-Південь» працює понад 200 випускників коледжу.

Із минулого року ми ще й допомагаємо коледжу залучати талановитих абітурієнтів. Річ у тому, що заклад знаходиться в невеликому місті Бар, і далеко не всі школярі та їхні батьки знають про цей освітній осередок. Хоча він справді є одним із найкращих у країні. Тому ми проводимо просвітницьку кампанію серед шкіл, організовуємо регулярні екскурсії у коледж для випускників.

Ми хочемо, щоб діти зрозуміли, що, на відміну від безлічі коледжів, інститутів, академій та університетів, Барський коледж дає реальні знання та професійні навички, які повністю відповідають вимогам часу. Диплом коледжу - це квиток у доросле життя. Це можливість одразу отримати роботу в "Автомагістралі-Південь".

Як розповідає директор Барського коледжу Йосиф Кібітлевський, заклад готує спеціалістів за п'ятьма напрямками. Усі вони гостродефіцитні, тобто таких фахівців критично не вистачає в Україні. А це значить, що й оплату за працю молоді спеціалісти отримуватимуть гідну, і без проблем працевлаштуються у будь-якому регіоні України.

Почати свій проєкт ми вирішили зі шкіл Одеської області, але згодом охопимо всю Україну. Особливий акцент робимо на дітей з інтернатів. Їм надзвичайно важливо швидко визначитися з майбутньою кар'єрою та знайти роботу, яка дозволить самостійно себе забезпечувати. А ми цінуємо, що серед вихованців інтернатів дуже багато цілеспрямованих, працьовитих та талановитих хлопців й дівчат.

Цими днями ми привезли до Барського коледжу 25 вихованців інтернатів 9-11 класів та 45 старшокласників.

Приємно, що наш захід вдався: ми бачили щиру зацікавленість в очах дітей. Вони активно спілкувалися і з викладачами, і зі студентами коледжу. Дізнавалися про умови вступу та навчання у закладі, розпитували про гуртожиток та роздивлялися майстерні. Упевнені, що незабаром побачимо значну кількість наших екскурсантів серед абітурієнтів коледжу!

Джерело :https://www.facebook.com/automagistral

#АвтомагістральПівдень #АвтомагистральЮг #дорогиУкраїни #дорогиУкраины #БудуємоУкраїнуРазом #Строим_Украину_Вместе #барськийколедж #навчання

Фоторепортаж з Дня відчинених дверей можна переглянути за посиланням.