fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Дорогою патріотизму від Крут до Майдану
12.02.2020

«Справжній патріотизм не біля пам’ятника, а в молитві за героїв», - сказав студент коледжу (Мазур Богдан ) за круглим столом, коли ділились враженнями після традиційної поїздки в Крути.

.

З кожним роком формат подорожі поповнюється новими, на жаль, пам’ятними місцями.

Раніше наш маршрут був Бар – Ніжин. Тепер, у зв’язку з подіями на Майдані, ми не можемо не зупинитися і не віддати шану Небесній сотні. Адже Майдан – це біль непоправної втрати борців за свободу та незалежність сьогодення.

По – батьківськи тепло нас завжди зустрічає Національний транспортний університет.

Цьогоріч ми відкрили для себе музей Голодомору , який «рве серце», як каже, директор коледжу Й. Кібітлевський.

Дорогою до Крут зупиняємося у друзів – Ніжинському аграрному інституті. Проїхавши неблизьку відстань, приблизно 550 км, розумієш просту істину, що патріотизм має проникнути в усе, що пізнаєш, робиш, до чого прагнеш, що усвідомлюєш.

«День присяги на вірність Україні на крутянському полі - особливий, - діляться враженнями хлопці коледжу. - Тремтять руки, голос, але мужність, відвага, патріотизм, служіння Батьківщині стають вже не просто словами, а сенсом твого подальшого життя.»

Далі - Аскольдова могила, а поруч - маленька капличка, де можна помолитися за убієнних героїв. І ми крокуємо туди, де зупиняється час, аби помолитися за кожну душу : і героя Крут, і героя Майдану, і героя АТО, просто за кожну людину, яка відстоює суверенність української держави.

«Україна понад усе!» - лунало в коледжі після повернення з Крут.