fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Увага! Відкрите заняття
12.02.2020

5-6 лютого в коледжі були проведені відкриті заняття із спеціальних дисциплін на двох найбільш перспективних спеціальностях - «Землевпорядкування» та «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів».

Викладач першої кваліфікаційної категорії Слесарчук В.П. демонструвала свою професійну майстерність з предмета «Основи сільськогосподарського виробництва у групі 2ЗВ-23. Гіпертекстуальність – відмінна риса заняття з нової теми «Біологічні особливості і технологія вирощування зернобобових культур». Насичення нового матеріалу інформацією врівноважувало вдало організоване використання відеопрезентації з теми. Студентам Валентина Петрівна створила сприятливі умови для їх професійного зростання через максимальну інтенсифікацію навчальної діяльності.

… Пористість, межа міцності, істинна та насипна щільність…Всі присутні на відкритому занятті з дисципліни «Дорожньо-будівельні матеріали» одразу поринули в захопливу атмосферу дорожнього будівництва. Халупчак Євген Степанович перетворив лекцію теми «Механічні властивості дорожньо-будівельних матеріалів» на інтерактивну: короткі співбесіди зі студентами, фрагменти презентацій, лайфхаки на дошці, бліц-опитування, обговорення дискусійних питань, демонстрація, робота з опорними конспектами…

Аж ось лунає музична композиція …. Заняття завершено... Студенти щирими посмішками дякують викладачеві (приємно йти на перерву після плідної роботи, у тому числі над собою).

Під час обговорення колеги відзначили високу культуру педагогічної праці молодого викладача, його професійне зростання.

Вчити дітей – це не просто робота, це стиль життя. Отож, даруймо молоді надію і допомагаймо розправити крила для великого польоту довжиною в життя.