fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Соціальні мережі: «За» і «Проти»
14.02.2020

Двадцять перше століття стало століттям комп’ютерних технологій та інновацій. За ними наше майбутнє, тому багато підлітків проводить свій вільний час у соціальних мережах. Чи замінить їм віртуальна реальність – реальне життя?

.

Саме на ці питання 10.02.2020р. шукали відповідь студенти – першокурсники груп 1ДМ-97, 1ДМ-98, 1ДБ-153 і 1ОР-6 під керівництвом викладача Іваненко Н.А. та представника міськради м. Бар по комунікаціям з громадськістю, члена Національної спілки журналістів України – Ткачук Інни Володимирівни.

Було проведено довірливу виховну бесіду, в ході якої студенти мали можливість з’ясувати ступінь своєї Інтернет – залежності. В ході заходу, студентка групи 1ОР-6 Яна Шпак розповіла про історію розвитку соціальних мереж, а Гончарук Юлія та Костянтин Лобода з групи 1ДБ-153 вели дискусію про переваги і недоліки користування соцмережами.

Разом дійшли думки, що соціалізація кожної людини відбувається в процесі живого спілкування та під впливом оточуючого середовища. Часто тандем «Підлітки + соціальні мережі» має згубний вплив на молодь. Тому студентам – першокурсникам було надано «Пам’ятку поведінки у соціальних мережах», проведено тестування на Інтернет – залежність. Адже саме ця залежність непродуктивно забирає багато реального часу, за який можна встигнути виконати багато корисного, побачити багато цікавого, чи реально поспілкуватися з друзями.

На глибоке переконання присутніх Інтернет – залежність може бути керованою розумною мірою Інтернет – користувача.