fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Від Гаспара Монжа до інженерної графіки
14.02.2020

11 лютого 2020 року в рамках тижня циклової комісії спеціальних дисциплін було проведено настановчий виховний захід із студентами випускного курсу груп 4ДМ-91, 4ДМ-92. Студенти мали можливість познайомитися з історією розвитку креслення, адже роботи професора математики, французького інженера Гаспара Монжа (09.05.1746 – 28.07. 1818) лягли в основу інженерної графіки як науки. Саме цей видатний вчений свого часу розробив один з розділів математики «Геометрія», яка згодом отримала назву «Нарисна геометрія», що сьогодні є основою підготовки спеціалістів у технічних галузях. Йому також належить відомий вислів «Креслення – мова техніки».

За цей час інженерна графіка зазнала безліч змін. З сучасними вимогами до креслень та технічної документації ознайомили студентів нормоконтролер Ковальчук А. В., голова циклової комісії Хода З.Ф., завідувач автомобільно – механічним відділенням, к.т.н. Щербатюк В.Б.

Саме ці вимоги повинні знати та вміти застосовувати під час курсового та дипломного проектування майбутні висококваліфіковані та конкурентоздатні на ринку праці техніки – механіки.