fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Метал + людина + час = цивілізація
15.02.2020

Поліфункціональний навчально - виховний захід у формі STEM – КВЕСТУ було проведено 12.02.2020 р. з студентами груп 1ДМ-97, 1ДМ-98. Викладачам спеціальних дисциплін для досягнення якісних знань студентів у роботі із ними важко обмежуватись лише аудиторними заняттями. Тому, важливою складовою навчально – виховного процесу стають поза аудиторні заходи, а саме, такі як: гурткова робота, тематичні виховні години, тижні технічних дисциплін, конкурси, тренінги, семінари конференції, брейн-ринги, екскурсії, квести.

Виконуючи заплановані заходи тижня циклової комісії спеціальних дисциплін, викладачами нашого коледжу було проведено навчально - виховний захід у формі STEM – КВЕСТУ «Метал + людина + час = цивілізація». Студентам було видано маршрутний лист, згідно якого вони виконували завдання, що були передбачені раундами квесту.

Студенти першокурсники мали можливість продемонструвати свої знання в галузях матеріалознавства, хімії, біології та літератури, при цьому поєднуючи, згідно висловлювання Максима Рильського, «корисне і красиве».

Контактуючи із викладачами коледжу в аудиторіях, в яких ще ці студенти не мали занять, та успішно виконуючи завдання квесту студенти набули нових навичок, розширили свої знання та отримали задоволення від живого спілкування з однолітками та викладачами.