fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Відчиняємо двері якісній освіті
25.02.2020

-Доброго дня, шановні батьки та майбутні абітурієнти! Ми радо вітаємо всіх, хто зібрався в тісному колі родини коледжу. Саме так щоразу ми розпочинаємо урочисту частину Дня відкритих дверей в Альма – матер, і такими теплими та щирими словами звернулися до присутніх ведучі.

Для випускників шкіл Барський коледж транспорту та будівництва відчиняє двері майже щотижня.

Ми радіо зустрічаємо всіх. Кожен може скористатися шансом та спробувати себе в написанні тестової роботи як з української мови, так і з математики.

Приємно те, що приходять учні навіть 7-8 класів, аби отримати сертифікат і на майбутнє пов’язати свою життєву стежину разом із БКТБ НТУ.

Директор коледжу Йосип Кібітлевський та заступник з виховної роботи Василь Григорчук завжди цікаво, змістовно проводять екскурсії навчальним закладом, починаючи картинною галереєю і завершуючи матеріально – технічною та спортивною базами.

Дякуємо всім, хто побажав самоствердитися у нашому чудовому навчальному закладі, де вирує цікаве та змістовне життя.

Шановні юнаки та дівчата! Двері коледжу для вас завжди відчинені.

А хто хоче підвищити свій рівень знань, нагадуємо, що в нас працюють курси поглибленого вивчення української мови та математики. Запрошуємо всіх охочих скористатися своїм шансом і здобути такі престижні сьогодні професії техніка – механіка, менеджера автомобільних перевезень, інженера з безпеки дорожнього руху, техніка – будівельника та землевпорядника.