fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Ігрове шоу «Хто зверху?»
25.02.2020

У День закоханих у гуртожитку Барського коледжу транспорту та будівництва відбулося ігрове шоу «Хто зверху?». Всі, хто завітав на це дійство, отримали масу задоволення, безмежну кількість позитиву, море щирого сміху та океан неймовірнихвражень!

.

Атмосферу свята створювали рожеві повітряні кульки та стіннівки з сердечками.

Ведучими дійства були Олена Драпата та Шклярук Олексій, які додавали конкурсантам впевненості, підбадьорюючи невимушеними жартами. Атмосферу свята доповнювали музичні та гумористичніпаузи.

Цікава, змістовна, оригінальна, весела гра запалила як самих конкурсантів - Цимбалюка Максима, Нагорняка Богдана, Піця Михайла, Малюту Павла, Боцян Ірину, Безсмертну Кіру, Кокизу Олесю, Шпак Яну, так і присутніх дівчат та юнаків.

З неабияким азартом студенти вибудовували слова з літер, відповідали на питання, впізнавали мелодію, дізнавалися, у кого більше підписників в Інстаграмі, відгадували бонусні запитання.

Студенти вельми вдячні вихователю гуртожитку Валентині Михайлівні Бартащук, викладачам коледжу Загорулько Л. Л. і Сурмі Н. В. , бібліотекарю гуртожитку Тамарі Миколаївні Закордонецьза допомогу та підтримку в проведенні заходу .

Цього разу перемогу отримали ДІВЧАТА!!! Ми вкотре переконалися, що наші красуні не лише найчарівніші, а й наймудріші.

Члени студентського самоврядування гуртожитку