fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Відкрите заняття з дисципліни «Землевпорядне проектування»
25.02.2020

У нашій країні професія землевпорядника завжди користувалася пошаною, адже вона присвячена безцінному скарбу України – землі. До змісту сучасних компетенцій спеціаліста-землевпорядника відносять: визначення основних напрямків землекористування і землевпорядкування, організація ефективного використання земель та їх охорона, контроль за дотриманням земельного законодавства. Саме тому у коледжі вивченню спеціальних дисциплін приділяють особливу увагу.

18 лютого група 2ЗВ-23, разом з викладачем-методистом Михайлом Петровичем Фриком на предметі «Землевпорядне проектування» вивчили ази теми «Планування використання земель у населених пунктах». Особистісно орієнтоване навчання, громадянська освіта, технологія групової навчальної діяльності через розвиток критичного мислення, диференціаційне навчання – це неповний перелік інноваційних педагогічних технологій , які використав викладач у роботі зі студентами, вивчаючи нову тему. Особливо результативною була робота над ключовими поняттями та термінами, проблемними правовими питаннями та землевпорядними кресленнями. В підтвердження того, що навчальна мета заняття досягнута, було обґрунтоване обговорення студентами схеми «Характеристика житлових кварталів».

Отож, студенти групи 2ЗВ-23 подолали складний навчальний маршрут та піднялися на ще одну вершину яка веде до омріяної професії!