fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Відкрите заняття з дисципліни «Інформатика»
28.02.2020

Математика, фізика, біологія, хімія та інші науки допомагають студенту краще розуміти оточуючий світ та себе. І тільки інформатика ¬відкриває всім двері у світ віртуальний. Це світ неймовірно цікавих речей, тільки тут ви зустрінете баги, «пісочницю», «танцюючих свинок», хакерів. А розумний будинок, розумний автомобіль, розумне місто, штучний інтелект, соціальні мережі вже непомітно інтегрувалися в наше життя та стали його невід’ємною частиною. Але у безмежному віртуальному світі на кожному кроці на користувача чатують інформаційні загрози.

Черній Вікторія Вікторівна, плануючи відкриту пару, поставила за мету: познайомити студентів із видами інформаційних загроз і навчити правильно та якісно організувати захист від них, показати вразливі місця «розумної техніки».Викладачем Черній В.В. 24 лютого було проведено відкрите заняття з теми «Основи інформаційної безпеки», назва якої, для студентів групи, мала вигляд шифровки з ключем:

Заняття навчаюче, професійно спрямоване, розвиваюче. Колеги відзначили високий професійно-методичний рівень його проведення: оптимальність змісту, використання сучасних технологій навчання та створення атмосфери партнерства. Впродовж всього заняття відчувалась система в організації самостійної діяльності з розвитку логічного мислення.