fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Тренінг «Адаптація персоналу: секрети, кейси, приклади, виправлення помилок»
2.03.2020

Одним з основних механізмів досягнення професійного успіху молодими фахівцями виступає швидка адаптація до трудової діяльності.

Роботу щодо адаптації молодих фахівців коледж починає з перших студентських днів: знайомство першокурсників з великими компаніями – роботодавцями, читання лекцій виробничниками, ознайомлення з новими тенденціями в галузях під час круглих столів з працівниками партнерських компаній, екскурсії на виробництво….

Студенти старшокурсники працюють над професійними проектами, беруть участь у фахових конкурсах, які організовують роботодавці відомих компаній. Перевагою подібних заходів є використання основних мотиваторів студентської молоді – надання можливості зробити кар’єру в сучасній компанії і отримати грошову винагороду за успіхі.

Виробнича практика – це найважливіший етап в адаптації студентів . Практика надає можливість вивчити структуру нової організації, виявити взаємозв’язки між підрозділами, налагодити професійні та особисті контакти. За результатами практики роботодавець приймає рішення про стажування. На цьому етапі студент повинен знати загальні правила, вимоги до роботи, стандарти її виконання, дії у разі запізнення або хвороби, вимоги до зовнішнього вигляду, до поведінки і т.д.

Далі завдання починають ще більш ускладнюватися, ступінь самостійності при їх виконанні в рази збільшується – це для тих хто навчається за індивідуальним графіком дуальної форми навчання.

Саме про адаптацію молодих кадрів йшлося на тренінгу «Адаптація персоналу: секрети, кейси, приклади, виправлення помилок», який відбувся 26 лютого 2020року.

Обговорення було емоційним і не залишило байдужими жодного з присутніх.

Команда спіробітників ТОВ «Енергетично - дорожнє будівництво» розповіли про компанію і відповіли на питання студентів випускників спеціалізацій « Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів» та « Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання ».

В рамках тренінгу досвідчені працівники компанії - виконроби, майстри, керівники АБЗ моделювали ситуації, які можуть виникнути на практиці. Дуже цікавим було зізнання виробничників, що організації, приймаючи на роботу, використовують «оптичний», «армійський», «партнерський» підходи до адаптації.

Підсумок тренінгу – спільна думка, що молодим людям необхідна комплексна адаптація, що потребує від служби персоналу організації чіткої, орієнтованої на кожного конкретного співробітника програми дій для входження новачка в роботу в компанії.