fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Підвищення кваліфікації інженерно-технічних працівників ТОВ «Дорожньо-енергетичне будівництво» у Барському коледжі транспорту та будівництва НТУ
4.03.2020

Традиційно в міжсезоння ТОВ «Дорожньо-енергетичне будівництво» з міста Новодністровськ проходить підвищення кваліфікації інженерно-технічних працівників у Барському коледжі транспорту та будівництва НТУ.

Керівництво підприємства висловило побажання щодо тематики курсової підготовки фахівців. В програму ввійшли питання: організація будівельного процесу, охорона праці на ділянках проведення робіт, зміна в нормативній базі, економіка будівництва, технологічні процеси випуску асфальтобетонної та цементобетонної суміші, оформлення журналів (первинна документація), але найбільше їх цікавили питання регенерації дорожнього одягу, підготовка основи під новий дорожній одяг, технологія будівництва асфальтобетонних покриттів з різних сумішей.

Протягом двох тижнів викладачі спецдисциплін читали лекції та проводили практичні роботи. В процесі демонструвались слайди, відеофільми з нових технологій будівництва і ремонту автомобільних доріг.

Насамкінець слухачі успішно склали іспит та отримали відповідні сертифікати про успішне підвищення професійного рівня.

Фотогалерея