fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Знакові події
11.03.2020

26 – 29 лютого в м.Одеса проходила щорічна конференція ТОВ «Автомагістраль-Південь». Показовим є те, що в ній брала участь делегація коледжу – «кузні кадрів» (так оцінює нашу роботу керівництво компанії): Йосип Кібітлевський – директор закладу освіти, Григорій Стусенко та Вадим Войтенко – викладачі спеціальних дисциплін, керівники практик та Віктор Мацьков – голова профспілки.

Графік роботи був надзвичайно щільним і насиченим: першого дня мова йшла про стратегію, загальновиробничі питання та оптимізацію управлінських рішень; другого – розглянуто питання підготовки фахівців для дорожньо-будівельної галузі та впровадження нових технологій; третього та четвертого -проходили різноманітні тренінги для менеджменту компанії.

Особливо знаменним видався другий день роботи конференції. Генеральний директор «Автомагістралі-Південь» Микола Тимофеєв та директор Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ Йосип Кібітлевський підписали договір про співпрацю.

Тепер ми спільно вирішуватимемо питання дуальної освіти: теорію студенти будуть вивчати в коледжі, а практикуватимуть безпосередньо на потужностях компанії.

Однозначно, така співпраця принесе користь усім, позитивно вплине на підготовку високопрофесійних кадрів.


28 лютого, м.Сорока, республіка Молдова

На базі Сороцького агротехнічного коледжу відбулася Міжнародна наукова студентсько-викладацька конференція.

У ній взяли участь представники Молдови, Румунії, Польщі та України. Захід проходив під егідою Міністерства освіти і науки Молдови.

Учасників щиро вітали п.Македон - очільник Міністерства та директор коледжу Костянтин Нестеренко.

Наш навчальний заклад на конференції презентував Ростислав Андрущенко, студент 4-го курсу механічного відділення. Тема його доповіді – «Інноваційні технології як форма підвищення ефективності якості підготовки фахівців автомобільної галузі» (науковий керівник Вольтріх О.В.)

Важливою подією цього дня стало підписання Договору про співпрацю між Сороцьким агротехнічним коледжем і Барським коледжем транспорту та будівництва НТУ.

Делегацію нашого закладу освіти у складі Олександра Вольтріха, Володимира Дяченка, Ростислава Андрущенка очолювала Галина Крамар – заступник директора з навчальної роботи.


28 лютого у м. Івано-Франківськ відбулася Міжнародна конференція «Стан дорожньої інфраструктури у гірській місцевості та шляхи її покращення». Її учасниками були викладачі нашого коледжу Щербатюк В.Б., Сердюк Р.М. і Білик Ю.А. Організатор конференції – Національна асоціація дорожників України, повноправним членом якої є наш навчальний заклад. Івано-Франківську область вибрано не випадково. У цій гірській місцевості знаходиться найбільша кількість транспортних споруд.

Президент Національної асоціації дорожників України Тарас Сиротинський наголосив, що сьогодні транспортна інфраструктура в гірській місцевості потребує особливої уваги, адже там будівництво та експлуатація автомобільних доріг і транспортних споруд має свої особливості.

Василь Буджак – начальник автомобільних доріг в Івано-Франківській області – презентував Стратегію відновлення доріг і транспортних споруд на автомобільних дорогах загального користування державного значення в області на 2020-2022 роки.

Також детально було проведено аналіз стану автодорожніх мостів в областях, що розташовані у гірській місцевості за даними програми АЕСУМ, а також перспективи визначення та прогнозування стану мостових споруд під діючим навантаженням транспортних потоків на основі датчиків Bridge Weigh-in-Motion. Учасники конференції презентували сучасні виклики та можливості у проектуванні транспортних споруд, їх будівництва, ремонту та утримання, новітні технології будівництва з використанням сучасних матеріалів.

Представник Патрульної служби не оминув одне з найважливіших питань: покращення безпеки руху на дорогах України. Він висловив своє бачення і практичний підхід до цього.

Втілення у життя таких стратегічно важливих проблем нереальне без кваліфікованих робітників – спеціалістів своєї галузі. Тому Віталій Щербатюк – завідувач автомобільно-механічного відділення БКТБ НТУ позицінував наш коледж як платформу для підготовки сучасного спеціаліста. Адже основні напрямки діяльності закладу освіти та матеріально-технічна база повністю задовільняють вимоги підготовки майбутніх висококваліфікованих дорожніх-будівельників та дорожніх механіків.

Питання конференції спонукали учасників до професійної та змістовної дискусії й активного обговорення. Всі матеріали конференції заслуговують окремої уваги, оскільки прогнозують необхідність розвитку дорожньої галузі не тільки на прикладі однієї області, але й загалом в Україні.