fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
З Днем фізичної культури і спорту!
13.09.2015

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Адміністрація, викладачі та студенти коледжу щиро вітають спортсменів, ветеранів спорту, всіх студентів-спортсменів та викладачів фізичного виховання коледжу з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей!

Нашому колективу завжди були притаманні професійна майстерність, висока громадянська позиція та військово - патріотична активність, культура, активна пропаганда здорового способу життя, шанобливе ставлення до студентів, турбота про майбутнє своїх випускників. Бажаємо всьому тренерсько-викладацькому складу фізичного виховання коледжу талановитих студентів, які б змогли реалізувати всі задуми та плани, а юним спортсменам - досягти вершин спортивного Олімпу!

Нехай щастить вам у справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту!

Будьте завжди здоровими та щасливими!

Успіхів та перемог!

Колектив коледжу