fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Міжнародні тренінги «WIX INSTITUTE», «COMMA® НАВЧАЛЬНИЙ МОДУЛЬ «МОТОРНА ОЛИВА»»
16.03.2020

WIX Filters вже більше 78 років працює в секторі запасних частин, виробляючи фільтри для автомобілів, вантажівок і всіх видів техніки і обладнання з будівельної, сільськогосподарської, машинобудівної, лісової та гірничодобувної промисловості.

Comma - компанія, орієнтована на післяпродажне обслуговування автомобільних клієнтів на міжнародному ринку. Компанія є виробником і постачальником продукції світового класу, від автомобільних олив до продуктів автохімії для легкових і комерційних автомобілів.

Дані світові компанії надають змогу пройти міжнародні технічні тренінг. Які студенти під керівництвом викладачів успішно виконали.

Технічну інформацію тренінгу «WIX INSTITUTE», «COMMA® НАВЧАЛЬНИЙ МОДУЛЬ «МОТОРНА ОЛИВА»» опрацьовано зі студентами-випускниками спеціалізації "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів".

На даний момент технічні тренінги уже закінчено. Студенти отримали сертифікати Міжнародного зразка, які знадобляться їм для подальшого працевлаштування, а також знання, що відповідають найсучаснішому європейському рівню.