fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Інструменти для дистанційного навчання з історії України
18.03.2020

Ми,ваші відданні викладачі історії))) пропонуємо для Вас кілька КРОКІВ, які допоможуть з навчанням під час карантину. Любі наші СТУДЕНТИ БКТБ НТУ ми сподіваємося, що на час карантину до вас не підбируться нудьга, лінь та апатія)))

З повагою викладачі історії!!!

Отож РОЗПОЧИНАЙМО!!!

Крок 1. З чого розпочати?!

Щоб зрозуміти, що таке дистанційне навчання, можете скористатись ментальною картою, яка допоможе вам зрозуміти процес самостійної роботи вдома.

Крок 2. Якими онлайн ресурсами користуватись?

Бажано БЕЗКОШТОВНИМИ!!!

Будь – ласка! Інтернет мережа на сьогодні пропонує такі онлайн – студії.

1. Prometheus

На платформі є близько 100 безкоштовних онлайн-курсів.

2. ЕдЕра

Тут ви знайдете 47 безкоштовних курсів на найрізноманітніші теми.

Зокрема:курс з історії “Зародження української нації” та “Історія України в історіях” (повний курс з історії України для підготовки до ЗНО);

3. iLearn

Тут можна безкоштовно пройти онлайн-підготовку до ЗНО з основних предметів із репетиторами. На платформі також є тести і відеолекції.

4. Отримання знань

Цей сайт створили у Вінниці спеціально для дистанційної освіти зі шкільних предметів. Щоб отримати доступ до всіх матеріалів і зберігалися результати навчання – потрібно зареєструватися.

Крок 3. Я не теоретик! Я практик!

Шановні, бажаєте попрацювати практично, будь – ласка, -ОЛІМПІАДА. Як це можливо, адже КАРАНТИН? ОНЛАЙН!!! Гаразд, не будемо розмовляти ребусами, ось вам детальніша інформація:

ВСЕУКРАЇНСЬКА ІСТОРИЧНА ОЛІМПІАДА ІЗ КОЗАЦТВОЗНАВСТВА СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

Всеукраїнська історична олімпіада з козацтвознавства проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури, молоді та спорту України. До участі запрошуються учні 7-11 класів закладів загальної середньої освіти та студенти закладів вищої освіти віком до 18 років. І етап олімпіади пройде в режимі "онлайн". Для цього потрібно заповнити форму за покликанням. Відповіді на усі питання є обов'язковими.
Онлайн олімпіада триватиме до 27 березня включно. За результатами проведення І етапу Олімпіади будуть відібрані учасники всеукраїнського етапу, що пройде у м. Львові 15-17 травня 2020 року.

(пройти тестові завдання ви зможете на сайті Барської міської ради http://bar-city.com.ua/)

Бажаємо вам удачі під час олімпіади, адже вона є одним з підтверджень вашого знання історії рідної країни. Ви маєте пам’ятати, що нічого безслідно не минає. В кожному з нас живе минуле і ми його несемо у майбутнє. Дуже мріємо, щоб ви поринули у відгомін козацької слави та, щоб він лунав, як межа між минулим і майбутнім нашого народу.

Крок 4. Полюбляєтедокументальні та наукові фільми?

Шановні студенти, якщо ви краще пізнаєте світ через кінематограф, сьогоднішня ситуація з карантином надає вам велику можливість для перегляду численних історичних фільмів. Ось сайти та перелік цікавих історичних фільмів.

GeekJournal

Канал, який допоможе бути в курсі справ у світі кіно, адже тут виходять огляди українських та світових фільмів. Можна поспостерігати і повчитися, як весело аналізувати і обговорювати кіно.

Ukraїner

Це мандри Україною, де вам покажуть країну з неба (це відео вже переглянули більше 700 тисяч разів), познайомлять з українськими болгарами та горюнами і звозять у гості до рідних міст Христини Соловій, Jerry Heil та alyona alyona.

Книга-мандрівка

Український мультсеріал, створений на основі бестселера “Книга-мандрівка. Україна” про всесвітньо відомих українців та події, про які в нас не завжди добре знають. Одна з найпопулярніших серій на каналі – “Як одесит світ від холери врятував”. Її переглянули вже майже 250 тисяч разів.

Документальні фільми на ютюб - каналі.

1.Україна повернення своєї історії.

2.Україна становлення нації.

3.Скарби нації. Україна. Повернення своєї історії.

4.Невідома Україна.

5.Документальний цикл. Шлях до незалежності.

6.«Людина з кіноапаратом» 1926р.

7.« Війна Український рахунок» 2002 р.

8.«Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939—1941», 2010.

9.«Поводир, або Квіти мають очі», 2014

10.«Століття Якова», 2016.

11.«Кіборги» ,2017.

12.« Крути» 2018.

Крок 5. Халепа!!! В регіоні де ви проживаєте немає інтернету.

НЕ ХВИЛЮЙТЕСЬ. І для вас знайдеться робота. Адже через запровадження карантину деякі телеканали транслюють… телеуроки, погортайте меню ваших телеканалів (СТБ, 1+1, НОВИЙ, Україна, ІНТЕР, 2+2, К1, К2, НЛО ТБ, ICTV, Хспорт, ТЕТ, НТН) і ви обов’язково знайдете щось цікаве з історії України.

Крок 6. Сумуєте за викладачами)))?

Є запитання? Хочете дізнатись щось нове?

Телефонуйте:

Бородата Наталія Валеріївна – 0673084350

Казьмірова Галина Миколаївна - 0985953518

Пишіть в Фейсбук:

Бородата Наташа

Казьмірова Галина

Зв’язуйтесь з нами через Вайбер:

Навчайтесь, пізнавайте і насамперед, будьте здорові!!!

До зустрічі в рідних стінах БКТБ НТУ!!!