fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Організація дистанційного навчання студентів
1.04.2020

Освітній процес у коледжі на період карантину проводиться у дистанційній формі. Для опрацювання матеріалу радимо користуватись такими навчальними Інтернет-ресурсами.

Для загальноосвітніх дисциплін:

Отримання знань. Дистанційна підтримка освіти школярів - цей освітній Інтернет-ресурс створено Лабораторією інформаційних та комунікаційних технологій, що працює у фізико-математичній гімназії №17 м. Вінниці, та Вінницьким міським центром дистанційної освіти школярів. Сайт є складовою інформаційно-освітнього середовища, в яке автори проекту мріють "занурити" весь навчально-виховний процес у фізико-математичній гімназії №17 м. Вінниці, а згодом - у всіх школах регіону, а надалі - України.

Сервер вебконференцій BigBlueButton - Greenlight це простий зовнішній інтерфейс для Вашого сервера вебконференцій з відкритим кодом BigBlueButton. Ви можете створювати власні кімнати для зустрічей або приєднуватися до кімнат, що створені іншими користувачами, використовуючи коротке і зручне посилання.

Система перевірки знань - є складовою частиною інформаційно-освітнього середовища (ІОС). Детальніше з можливостями системи можна ознайомитися за посиланням "Про систему "Перевірка знань". Якщо Ви бажаєте скористатися всіма можливостями системи, вам необхідно зареєструватися.

Бібліотека - на цій сторінці ви можете знайти цікаві матеріали, які допоможуть в роботі. Погуляйте між сторінок бібліотеки і знайдете те, що буде саме для Вас.

Youtube-канал "Цікава наука" - переклад і озвучення науково-популярних та освітніх відео на різні наукові теми з фізики, астрономії, біології, географії та математики. Метою каналу є покращення ситуації із науковою грамотністю серед глядачів, які бажають отримувати інформацію українською мовою.

PHET Interactive Simulations - інтерактивні симуляції для науки та математики.

На урок - створює необмежені можливості для обміну досвідом між освітянами.

Be smart - підготуйся до ЗНО онлайн безкоштовно і без зайвих клопотів.

Prometheus - найкращі онлайн-курси України та світу.

Educational Era - студія онлайн-освіти.

iLearn - безкоштовні вебінари для підготовки до ЗНО.

Інструменти для організації дистанційного навчання:

Coursera - розвивайте навички з онлайн-курсами, сертифікаціями та дипломними програмами від кращих університетів і компаній світу.

Google Sites - простий спосіб створення і спільного використання веб-сторінок без будь-яких витрат.

Google Classroom - допомагає викладачам економити час, легко і швидко організовувати заняття і ефективно спілкуватися з учнями.

Microsoft Teams - працюйте віддалено, залишаючись частиною команди.

Khan Academy - некомерційною організація, яка має на меті забезпечити безкоштовну освіту світового класу для всіх, де завгодно.

Udacity - це найшвидший та найефективніший у світі спосіб оволодіти вміннями, які бажають великі компанії. 100% онлайн, неповний робочий день та самостійний темп.

Apple. Education - програми та інструменти Apple для створення найкращого освітнього процесу.

Zoom - лідер в сфері конференц-рішень.

Для організації освітнього процесу дистанційно, можливе використання месенджерів: Telegram, WhatsApp, Viber, Skype; соціальних мереж: Facebook, Instagram; YouTube; власними розробками викладачів.

Також на сайті коледжу сформовані завдання на період карантину з кожної навчальної дисципліни для кожної студентської групи.