fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Е-learning з Electude
16.04.2020

Для того, щоб процес навчання став більш ефективним, актуальним і змістовним, а стосовно кожного студента був застосований індивідуальний підхід, викладачі у вищих, середніх, професійно-технічних навчальних закладах, автошколах, тренери та інструктори в навчальних центрах при підприємствах зацікавлені у використанні інструментів електронного інтерактивного навчання, інтернет-технологій.

Принципово нові можливості, що відкриваються за допомогою e-learning- навчання із застосуванням Інтернету і мультимедіа давно не підлягають сумніву, а вперше цей термін був вжитий восени 1999 року на семінарі CBT Systems в США.

Часто термін е-learning помилково сприймають за дистанційне навчання. Так, без е-learning дистанційні форми навчання організувати важко. Наш коледж, а в особливості спеціалізація «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» уже майже пів року використовує провідну світову систему інтерактивного навчання Electude ( https://bfktbntu.electude.eu/ ). В ній наявні, на даний час, 1600 модулів навчання тривалістю 480 годин, а також найновітніший симулятор діагностуванням автомобілів.За ініціативи директора коледжу Кібітлевського Йосипа Едуардовича і підтримки компанії «Автомагістраль-Південь» з особі Юрія Леонідовича Бойка, наш навчальний заклад отримав можливість приєднатися до сучасних міжнародних технологій навчання. Лише з такими керівниками, як Юрій Леонідович, які постійно підтримують освіту, можливо навчати на світовому рівні. На нього потрібно рівнятися усім!

Особливо гостро проблему інтерактивного-дистанційного навчання усі заклади освіти відчули у період карантину. Але з системою Electude це не є проблемою. Активно співпрацюючи з Міжнародним інжиніринговим центром SENSYS, Electude було швидко введено в навчальний процес. Центр SENSYS підтримує коледж у всіх починаннях, тому що ми, на даний момент, єдиний навчальний заклад, який використовує Electude в Україні.

https://pro-sensys.com/projects/obrazovatelnye-uchrezhdeniya/electude-konkurs-dlya-motivatsii-uchashchikhsya/

Студенти як під час навчання, так і в формі дистанційного здобуття знань використовують платформу. В формі теоретичного чи практичного навчання.

Також підходили студенти до використання платформи і з гумором, в таких умовах це необхідно.

Проблеми з доступом до мережі «Інтернет»? Не проблема, якщо є бажання здобувати сучасні знання. Хто де міг, там і «ловив» мережу.

Тому що якісна освіта необхідна у всіх куточках України.

Не лише навчання але і проведення конкурсів професійної майстерності в дистанційній формі можливе з платформою Electude.

Переможець онлайн конкурсу Федоришин Олександр Олександрович, отримає індивідуальний доступ до платформи і приємні подарунки від компанії SENSYS і навчального закладу.

Конкурс не лише стимулював студенів до саморозвитку, але й дозволив сформувати команду для Континентальної освітньої ліги. Команда коледжу позмагається, в найближчий час, з командами інших країн в товариських онлайн-матчах. Навіть перебуваючи вдома.

Дистанційне навчання не є проблемою в Барському коледжі транспорту та будівництва НТУ, тому що воно забезпечується високим рівнем педагогічної майстерності викладачів спеціальних дисциплін і, звичайно ж, бажанням студентів отримувати знання сучасного рівня.