fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Technical Know How NGK
30.05.2020

NGK Spark Plug Co., Ltd. публічна компанія, заснована в 1936 році і базується в Нагої, Японія. Одна з провідних світових постачальників в автомобільній промисловості. Компанія спеціалізується на датчиках і компонентах системи запалювання і обслуговує замовників комплектного обладнання та запасних частин в усьому світі. В асортимент продукції компанії входять свічки запалювання, свічки розжарювання, котушки запалювання, проводи запалювання під маркою «NGK - деталі системи запалювання»; датчики MAF і MAP, лямбда-зонди і датчики кисню, датчики температури відпрацьованих газів, під маркою «NTK - електроніка транспортних засобів». Представництва NGK Spark Plug є на всіх континентах.

Technical Know How – міжнародний тренінг компанії NGK. Студенти спеціалізації «Обслуговування та ремон автомобілів і двигунів» успішно закінчили і пройшли дистанційну сертифікацію даної компанії з тем:

- Свічки запалювання.

- Свічки розжарювання.

- λ-зонд (кисневий датчик).

- Дроти високої напруги.

- Котушка запалювання.

- Датчик об'ємної витрати повітря (MAF).

На даний момент технічні тренінги уже закінчено. Студенти отримали сертифікати Міжнародного зразка, які знадобляться їм для подальшого працевлаштування, а також знання, що відповідають найсучаснішому світовому рівню.

Автомобільна промисловість і освіта в цілому знаходиться у складному положенні. Але якщо є бажання здобувати сучасні знання найвищого рівня, це не проблема. Тому що викладачі Барського коледжу транспорту і будівництва НТУ допоможуть і спрямують, навіть дистанційно.