fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
День авомобіліста і дорожника
24.10.2015

Залізний шум, дорожній бум

Рефлектори фар, чути їх жар

Мільйон голосів, тисячі слів

Машини, як ми, машини, як ми…

Скрябін.

«Здається, грядуть ті часи, коли немовля буде з'являтися на світ з лівою стопою у формі педалі ». Відомий афоризм британського продюсера Крістофера Холла якнайкраще відображає головну тезу сучасності: «Життя без авто практично неможливе ».

А життя нашого коледжу неможливе без традиційного щорічного конкурсу професійної майстерності до Дня автомобіліста і дорожника, який організовує циклова комісія спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

Свій старт конкурс професійної майстерності розпочав, як і належить, у вестибулі: студенти розмістили стінгазети, де мали можливість проявити фантазію та майстерність у створенні привітань, кросвордів, жартів на автомобільну тематику.

Ось вони, шедеври. Чи не так?

До випробувань, що відбувалися на центральній вулиці, навпроти коледжу, студенти готуватися з перших днів навчання!

Приємно, що поступово свято автомобілістів стає святом усього міста. Бачили б ви, скільки учнів шкіл і жителів Бару стояло на узбіччях!

А все тому, що цікаво, професійно і видовищно!

Високопрофесійне та незалежне журі (гості коледжу) об’єктивно оцінювали майстерність студентів – третьокурсників за конкурсами: інтелект – розминка, де потрібно було підтвердити знання знаків і логотипів автомобілів та правил дорожнього руху.

Потім учасники доводили, що можуть і колесо швидко змінити, і автомобіль на точність зупинки водити, і вміло в уявний «гараж» заїхати, і маневреність, плавність та швидкість руху продемонструвати.

Боротьба була запеклою, але фортуна віддала перевагу найкращим - команді « Шикидим» (студентам спеціальності «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання»).

Другими на фінішну пряму вийшли команди «Мотронік» ( студенти спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» ) та «Воїни доріг» ( студенти спеціальності «Організація перевезень і управління на автотранспорті»).

Гідно виборювала призове місце команда «Міраж» (студенти спеціальності «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів»).

По завершенню конкурсу команди отримали подарунки і грамоти, бурхливі оплески та вдячність глядачів за феєричне свято.

Комісія спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» дякує усім студентам, керівникам груп і викладачам, які взяли участь у підготовці та проведенні конкурсу, вітає переможців та учасників конкурсу.

Бажає всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Не керуйте машиною швидше, ніж літає ваш ангел-охоронець.

Нехай дорога буде легкою, "залізний кінь" – міцним, а дома завжди чекають рідні та близькі!

І, як кажуть, "ні гвіздка, ні жезла"!

Фотопригоди презентації « Автопрофі БКТБ – 2015»