fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Волонтерство
9.11.2015

Активна громадянська позиція та волонтерська згуртованість - характерна риса колективу Барського коледжу транспорту та будівництва заради підтримки бійців АТО.

Сотні кілограмів продуктів, одягу , «буржуйок», засобів гігієни, ліків, цигарок, листів підтримки та подяки від студентів коледжу було відправлено на передову.

Знаючи, що солдатам необхідні маскувальні сітки, в навчальному закладі вже другий рік поспіль діє акція «Маскувальна сітка».

У спортивній залі розміщуємо основу для плетіння, а студенти та викладачі у вільний час долучаються до створення захисного спорядження.

З початком навчального 2015 -2016 року з ініціативи адміністрації коледжу організовано і проведено ряд благодійних акцій, спрямованих на допомогу бійцям АТО.

Волонтерський проект «Зігрій бійця» (виготовлення «буржуйок»). Зауважимо, що понад 50 таких уже на Сході. А нещодавно передано знову кілька обігрівачів.

Акція «Вареники для бійців АТО»

Було зібрано необхідні продукти, і в приміщенні студентської кухні розпочався процес ліплення вареників. З великим задоволенням дівчатам допомагали хлопці. З любов’ю в серці та гарним настроєм студенти виготовили чималу кількість вареників!

Акція «Здай кров – допоможи пораненому!»

Адміністрація коледжу запросила до себе бригаду медиків із Вінницького обласного центру переливання крові для роботи з донорами. В акції взяло участь 50 донорів із числа студентів та співробітників коледжу. Сподіваємося, що зібрані 20 літрів крові врятують не одне життя.