fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​До змагань готові!
11.02.2021

У Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва НТУ на досягнутому не зупиняються. Бо якісна освіта - це постійний рух вперед. І не лише в плані поліпшення стану матеріально-технічної бази закладу. Колектив БФКТБ НТУ на чолі з директором Йосипом Кібітлевським приділяє також значну увагу питанням впровадження у навчальний процес інноваційних методик.

Зокрема, викладач спецдисциплін Олександр Вольтріх долучив студентів до участі у проєкті КОЛ (Континентальна Освітня Ліга), який започаткований з метою підтримки та розвитку національних систем навчання, мотивації учнів і викладачів, обміну досвідом серед освітніх установ і впровадження сучасних електронних систем управління навчанням. У рамках проєкту проводяться міжнародні матчі в онлайн-форматі із застосуванням платформи ELECTUDE.

Минулого року команда другокурсників, яку підготував Олександр Вольтріх, успішно виступила на цих змаганнях. Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ став в Україні першим закладом освіти, що взяв участь у зазначеному міжнародному проєкті.

Тепер показати свої знання вирішили студенти 3 курсу - майбутні автомеханіки Дмитро Свірідов, Андрій Синиця, Петро Снятовський, Ілля Макарчук та Дмитро Собко.

Під час наступного товариського матчу в рамках програми Континентальної Освітньої Ліги, започаткованої Міжнародним інжиніринговим центром підтримки і розвитку транспортних технологій SENSYS, вони змагатимуться з командою студентів Махачкалінського автомобільно-дорожнього освітнього комплексу.

Зі своїми суперниками третьокурсники БФКТБ НТУ вже познайомилися під час онлайн зустрічі, яка відбулася 10 лютого. Крім того, директор Міжнародного центру підтримки автобізнесу Андрій Бракоренко (Білорусь) розповів обом командам про умови проведення змагань з автомобільної тематики, які розпочнуться 15 лютого і триватимуть три тижні.

Варто зазначити, що наші студенти досить впевнено працюють в онлайн-форматі, оскільки, готуючись до матчу, пройшли професійні дистанційні курси автотранспортного спрямування, які не так давно розпочали свою роботу на базі БФКТБ НТУ з використанням системи електронного навчання ELECTUDE - провідної системи віддаленого інтерактивного технічного навчання, перевірки знань і онлайн-тестування.

Тож побажаймо команді Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ перемоги!