fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Навчаємо студента – виховуємо громадянина!
14.11.2015

Громадянське виховання й становлення особистості як громадянина стає дуже важливою проблемою для сучасного суспільства.

Ті процеси, які відбуваються в українському суспільстві, загострили проблеми ментального характеру, де змінам піддаються ціннісні орієнтації, мотивація діяльності і відношення особистості до оточуючого світу, свого призначення та долі України.

В силу цього перед суспільством і особливо системою освіти постають складні завдання формування у молоді громадянської позиції, створюючи активного, корисного для суспільства громадянина.

Педагогічний та студентський колективи нашого коледжу направляють свою діяльність не тільки на формування уявлень про сучасні проблеми та шляхи їх подолання, але й на виховання особистісних якостей, вмінь і позицій, необхідних громадянину демократичного суспільства.

Прикладом однієї з практик формування громадянської позиції стала ділова гра «Вибори», яка проводилась серед першокурсників груп АМ.

Мета гри : формування у студентів розуміння необхідності та доцільності участі кожного в виборах, залежності долі країни від активності кожного громадянина у виборчій компанії.

Навчаючись – Зростаємо!