fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Ми всі студенти в цьому житті
23.11.2015

Холодний дощовий день не здатен вплинути на піднесений настрій як студентів, так і викладачів Барського коледжу транспорту та будівництва, які, саме 17 листопада, поспішали до своєї Альма – матер аби…

.

Аби довгоочікуваний « День навпаки» був пам’ятним.

Ви запитаєте: «Чому саме «День навпаки»?

Справа в тому, що у нашому навчальному закладі є традиція: в День студента повноваження дорослих ( викладачів та адміністрації ) переходять до рук Студентської ради. Вони «виконують» функції адміністрації, проводять пари, контролюють відвідуваність і дисципліну, іншими словами, беруть на себе відповідальність за навчально-виховний процес. Студентська рада складає розпорядок дня, і всі ми дотримуємось його.

День навпаки

07: 00 Адміністративна рада.

07: 30 Хто раніше всіх прийшов – подарунок свій знайшов!

08:00 Заняття «Ерудит» ( для викладачів коледжу)

Поки викладачі – студенти плідно працювали, ретельно підготовлені студенти - викладачі проводили навчальні заняття у звичному режимі. Викладачі - дублери заздалегідь ознайомилися з навчальним матеріалом, склали конспекти занять, підібрали цікаві факти, виявивши неабияку наполегливість і старанність.

09:30 Інноваційні методи навчання. Майстер – клас «Капсула мрій» (студенти І-ІІ курсів вкладають записки із мріями та сподіваннями в капсулу, аби через три роки їх дістати та подивитися, що збулося).

10:50 Напруженість пар розвантажила весела перерва. Розігрувалась студентська лотерея « О, щасливчик!» Відбулось нагородження кращих студентів за рейтингом успішності. А викладачів студенти пригостили смачною піцою!!!

11:20 Товариський матч з міні – футболу між збірними командами БКТБ НТУ «Викладачі» - «Студенти».

P.S. З рахунком 2:1 перемогу здобула команда «Студенти».

Говорять, що студентські роки – найкращі: тут є своєрідний гармонійний мікс”: і навчання, і друзі, і справжня любов, і доросле життя. Скористайтесь своїм шансом. Не будьте пасивними під час студентських буднів, шукайте та використовуйте кожну можливість для самовдосконалення. Будьте сильними та цілеспрямованими, творіть і споглядайте! Будьте наполегливими і не втрачайте можливостей! Пам’ятайте, що кожен день, кожну хвилину ви навчаєтесь. Знаходячи нові знання, ви стаєте розумнішими, духовно багатшими.

Де б ви не були, і щоб ви не робили, ми всі студенти в цьому житті.