fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Студентська рада

Безпосередня участь студентів у реалізації державної молодіжної політики здійснюється в коледжі через студентську раду. Студентська рада – координатор діяльності старостату, керівників академічних груп, студентського профкому. Це ініціативний і дієвий орган студентського самоврядування, без якого БКТБ НТУ нині уявити дуже важко.

Студентське самоврядування діє з 2001 року, має свої традиції, цікавий досвід роботи. До роботи залучаються десятки активних, небайдужих, відповідальних, творчих юнаків і дівчат.

Участь у роботі студентського самоврядування сприяє вихованню у молоді лідерських здібностей. Це сходинка у формуванні громадянської зрілості. Студентська рада здійснює головне завдання: надання можливості кожному студентові відчути, що він може самостійно приймати важливі рішення для себе і колективу.

Окрім голови студентської ради, обираються відповідальні за освіту і науку, культуру і мистецтво, фізичну культуру і спорт, засоби масової інформації, внутрішні справи.

Генератором ідей і справжнім лідером першої студентської ради була Леся Козловська, згодом – студентка НТУ, а нині провідний спеціаліст будівельного агентства м. Києва. В наступні роки активними, відповідальними, наполегливими були очільники студради Сергій Стаднік, Дмитро Патерлевич, Альона Грисюк, Сергій Хитрук, Сергій Ярмусь, Віталій Лісовий, Анна Попова, Олег Кочетов.

Сьогодні студентська рада на чолі з Максимом Мацьковим – це команда однодумців, яка працює під девізом: «Успіх – не стільки те, що ми маємо, скільки те, ким ми стаємо в результаті».

Тісна співпраця студради і адміністрації дає позитивні результати роботи. Постійні творчі, виховні, навчальні ініціативи вітаються всією студентською громадою та педагогічним колективом.